Riješeno

Internet opcije na start tarifi

  • 20 June 2020
  • 8 odgovora
  • 770 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 26 odgovora

Zanima me koje su internet opcije (30 gb mjesecno, 20 gb tjedno, 9za9, weekend) 

dostupne korisnicima Start tarife, tj. onima koji nisu aktivirali nijednu od tarifa Za zen, Za chill ili Za cool?

Hvala!

 

 

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 22 June 2020, 08:53

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ako imaš A1 aplikaciju, piše ti u njoj kaj ti je dostupno. Weekend mislim da nije, ona je dostupna samo Za zen tarifu.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@zkajfez 

napisat ću popis i ovdje kako bi bio dostupan svima. Na tarifi Start dostupne su sljedeće opcije; Noćna, 100 MIN/SMS, 100 MB, 500 MB, 1 GB, 9za9, Weekend.

Zahvaljujem :). Isprobati ću pa javim :)

Razina korisnika 6
Bedž +6

@A1_Darka , za weekend piše da moraju biti tarife, nisam ni znala da je dostupna i drugim osim za zen, nekad je bila distupna samo njoj

 

9za9 funkcionira na start tarifi, isprobano

također, vidim i opciju 20 gb tjedno

Još nije srijeda, pa možda zato ne vidim weekend opciju.

Javim u srijedu vidim li weekend (naveo sam ove opcije koje su meni potencijalno 

interesantne). 

Drzim fige da weekend radi :)

Dakle, došla srijeda i-opcija weekend se pojavila :)

I to besplatna-hvala A1 :)

 

Dakle, čekamo slijedeću srijedu

Razina korisnika 6
Bedž +6

Super, to je onda neka nova Start tarifa, jer pojavile  su se i nove tarife na bonove, od kojih je meni najinteresantnija fleterica 🙂

Razina korisnika 3
Bedž +3

Dakle, došla srijeda i-opcija weekend se pojavila :)

I to besplatna-hvala A1 :)

 

Dakle, čekamo slijedeću srijedu

Uživaj ;)

 

@nickno Weekend opcija je dostupna na Spikalici, Sheralici, Surferici, Strimalici, Za Cool, Za Chill, Za Zen i na Start tarifi. Vjerujem da ćeš na Flaterici imati dovoljno prometa i bez Weekend opcije :D
 

Odgovori