Riješeno

Dnevna tarifa 10kn

  • 8 February 2018
  • 1 odgovor
  • 1693 pregleda

Pozdrav.htio bih aktivirati dnevnu tarifu 10 kn sa neogranicenim internetom,ali trenutno imam zakon tarifu.pa me zanima ako aktiviram dnevnu tarifu sa neogranicenim internetom,da li ce mi se zakon tarifa iskljuciti ili je mogu nastaviti koristiti skupa sa svim mb i pozovima koje sam imao prije ukljucenja dnevne tarife?
Ii jos jedno pitanje.da li je dnevna tarifa sa mb neogranicena ili ima neko ogranicenje
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 9 February 2018, 12:12

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 3
Pozdrav.htio bih aktivirati dnevnu tarifu 10 kn sa neogranicenim internetom,ali trenutno imam zakon tarifu.pa me zanima ako aktiviram dnevnu tarifu sa neogranicenim internetom,da li ce mi se zakon tarifa iskljuciti ili je mogu nastaviti koristiti skupa sa svim mb i pozovima koje sam imao prije ukljucenja dnevne tarife?
Ii jos jedno pitanje.da li je dnevna tarifa sa mb neogranicena ili ima neko ogranicenje


Hej bok :)

Dnevna tarifa ti je dostupna na data karticama. Znači, nije je moguće aktivirati na standardnim SIMovima.

Ako ti je potreban takav pristup internetu, Vipme Internet karticu možeš kupiti u bilo kojem Vip centru za 20 kn. Na njoj ćeš moći aktivirati Dnevnu opciju za 10 kn (5 GB).

Odgovori