Riješeno

deaktivacija zaziv tarife

  • 25 April 2018
  • 13 odgovora
  • 10671 pregled

Zna li netko kako DEAKTIVIRATI ZaZiv tarifu? Naime, tarifa je potrošena prije vremenskog roka od 30 dana. Dakle, stanje 0. E sad, ne želim uzimati nikakvu snack tarifu već deaktivirati postojeću pa je ponovno full aktivirati.
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 7 March 2019, 21:09

Pogledaj original

Odgovora 13

Razina korisnika 7
Bedž +3
Preko MojViP portala ili aplikacije, slanjem "A" na 13170 možeš prebaciti na osnovnu tarifu.

Ali ukoliko isključiš Tarifu prije isteka 30.-og dana trajanja Tarife, možeš ponovo uključiti Tarifu tek nakon isteka punih 30 dana od prethodnog uključenja tarife pa ćeš možda morati potražiti neki snack.
Thanks 🙂 znači screwed svakako do isteka tarife 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Paaa, da. Ne znam koliko trebaš mjesečno al sad ti 45 kuna za 500 minuta nije dovoljno. Možda tomato mala tarifa 30 kn za 700 jedinica (uspostava poziva 29 lp) ili mala+ 50 kn za 700 jedinica (bez naknade za uspostavu).

Tržište je široko. 🙂
Nema problema, to je ženin broj i njen problem 🙂 raskokodakala se, potrošila i sad plače 😉 a ne bi ubacivala snack. Sad je silenzio stampa 🙂 žica moj mob. Hvala još jednom
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pripazi samo ako ide na veću tarifu jer je ova reaktivirajuća i ako ima para na računu, 31. dan skida automatski sredstva ili ako nema sredstva na računu, skida čim ih bude imala a za istu tarifu.
Neće, ne brinem za to, nije joj uključena automatska reaktivacija. A i neće na veću tarifu, čekat će još 10-tak dana 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nisi me skužio. Tarifa je sama po sebi reaktivirajuća. Dakle, ako 30-ti dan nema iznos tarife na računu (u ovom slučaju 45 kn), prebacuje se na vipme start tarifu (osnovnu). A kad uplati minimum 45 kuna na račun, automatski se skida i vraća trenutna tarifa (zaziv).
Ok, dobro, hvala.
Pitanje...
Prosli mjesec sam imala Za Cool tarifu a iduci je mj ne zelim...kako ju deaktivirat za ovaj mj jer zelim imat kn na racunu ali bez da mi uzima za tu tarifu.
Hvala
Razina korisnika 6
Bedž +6
Pa nije se ništa promijenilo u ovih 10 mjeseci. Tarife su i dalje samoobnovljive ako imaš dovoljno kuna na računu. Jedini način deaktivacije neke tarife je aktivacija neke druge tarife-naravno,uzet će ti novce za tu tarifu.
Pa nije se ništa promijenilo u ovih 10 mjeseci. Tarife su i dalje samoobnovljive ako imaš dovoljno kuna na računu. Jedini način deaktivacije neke tarife je aktivacija neke druge tarife-naravno,uzet će ti novce za tu tarifu.
Hvala a je li moguce bez da uzmem drugu tarifu tj da ne bude aktivacija nikakve tarife
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ili se potrudi imati MANJE novaca za bilo koju tarifu, pa ćeš biti na osnovnoj (ali ta je i najskuplja,ali ako ti to odgovara...) dokle god ne uplatis veći bon
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Iva12 - odgovorio sam ti na drugoj temi.

Odgovori