Riješeno

Deaktivacija pina na vipme sim kartici

  • 1 July 2017
  • 13 odgovora
  • 16889 pregleda

Razina korisnika 1
Poštovani, da li se može isključiti pin na sim vipme kartici pri pokretanju uređaja, jer ta opcija na uređaja mi je uključena ali me i dalje traži pin prilikom pokretanja uređaja?
icon

Najbolji odgovor od Razocarana 1 July 2017, 15:47

Pogledaj original

Odgovora 13

Razina korisnika 1
Na uredjaju u postavkama prvo trebas upisati pin pa potvrditi jos jednom, pa iskljuciti tu opciju,oznaciti da nema pina.Tad bi trebalo bit ok.
Razina korisnika 1
Na uredjaju u postavkama prvo trebas upisati pin pa potvrditi jos jednom, pa iskljuciti tu opciju,oznaciti da nema pina.Tad bi trebalo bit ok. lsprobao sam sve opcije na uređaju ali i dalje me traži pin. Uređaj je Huawei Honor 7Lite. Kada sam bio na bonbon mreži nisam imao taj problem.
Razina korisnika 1
Hm ako je u tom istom uredjaju bila druga kartica sa kojom nisi imao taj problem,onda je do kartice.Mozda je ostecena ili tako nesto.Nazovi sluzbu za korisnike,otidji do vip centra ili se javi nekom od moderatora ovdje.Preporucujem Ivanu:D
Razina korisnika 4
Bok @Cibalius

PIN možeš isključiti preko izbornika mobitela, kako ti je Razocarana napisala. Najčešće je Postavke -> Sigurnost -> PIN SIM kartice. Tamo te zatraži da uneseš PIN kako bi potvrdio deaktivaciju i to je to :)

Jesi li siguran da te možda ne traži PIN/sigurnosni kod mobitela?
Razina korisnika 1
Bok @Cibalius

PIN možeš isključiti preko izbornika mobitela, kako ti je Razocarana napisala. Najčešće je Postavke -> Sigurnost -> PIN SIM kartice. Tamo te zatraži da uneseš PIN kako bi potvrdio deaktivaciju i to je to :)

Jesi li siguran da te možda ne traži PIN/sigurnosni kod mobitela?

Razina korisnika 1

shaw
Razina korisnika 1
A dali ti je ova opcija iskljucena,kao sto vidis kod mene?
Razina korisnika 1
A dali ti je ova opcija iskljucena,kao sto vidis kod mene?
Nemam tu opciju
Razina korisnika 1
Postavke->Sigurnost->Pin sim kartice,pa nesto u stilu iskljuci pin,nema pina ili tako nesto nije na svim uredjajima isto.
Razina korisnika 1
Postavke->Sigurnost->Pin sim kartice,pa nesto u stilu iskljuci pin,nema pina ili tako nesto nije na svim uredjajima isto.

Hvala konačno na pomoći 🙂 Promijeni nick u oduševljena 🙂
Razina korisnika 1
Pa zar konacno radi?Ajmee🆒Nisam takav problem nikad imala iako znam da su neki sa tele2 karticama imali problem sa pinom,nije se mogao iskljuciti nikako al mislim da je to rjeseno.
Razina korisnika 1
Jeste konačno riješeno . Puno ti hvala na strpljenju i pomoći 🙂
Razina korisnika 1
Nema na cemu i drugi put:D

Odgovori