Riješeno

Bonovi Tjedna opcija 20GB

  • 3 June 2019
  • 7 odgovora
  • 1042 pregleda

Poštovani zanima me zašto tjedna opcija koja iznosi 60kn a ima 20 GB internet prometa nebi bila mjesečna?? Mislim da bi na tome svi imali koristi,jer ovo je puno love za tjedan dana korištenja,a kad bi bila na mjesečnoj bazi onda bi to bilo tamam pošto a1 jedini nema neograničen net za korisnike bonova!!
Lp
icon

Najbolji odgovor od A1_Sunchica 3 June 2019, 20:09

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +4
Jasno ko dan više zarade!
Da istina,ali s tim samo tjeraju korisnike kod drugih operetera,mislim da smo i mi bonaši zaslužili da dobijemo više za svoje novce koje im svaki mjesec uplaćujemo putem bonova!!
Razina korisnika 3
Bedž +3
Arcadian bok, prijedlog smo zabilježili. Nastavi nas pratiti 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +6
@A1_Sunchica , da li ova weekend opcija- neograničeni net za 10 kuna za chill i zen tarife-vrijedi samo ovaj vikend ili za sve buduće vikende? Do sada je to trenutno najbolja opcija,ali šteta što niste uključili i Zakon tarifu,pa nije zakon tarifa tak stara,prije ovih tarifa bila je najnovija 😋
Razina korisnika 3
Bedž +3
@nickno , opcija Weekend je dostupna za aktivaciju svaki tjedan od srijede do nedjelje. Aktivirana opcija u navedenom razdoblju vrijedi za vikend u tom tjednu a počinje se koristiti od petka u 17:00h do nedjelje u 23:59h 🙂
Znači svaki vikend je potrebno aktivirati Weekend opciju za 10kn?
Razina korisnika 3
Bedž +3
@Tokage , tako je, ako opciju želiš koristiti svaki Weekend, potrebno ju je aktivirati 🙂

Odgovori