Riješeno

Bonovi ili mobitel

  • 10 February 2019
  • 13 odgovora
  • 878 pregleda

Zanima me koliko moraš piti korisnik broja da dobiješ mobitel za nula kuna ja sam 15 godina a dobijem samo da idem na pretplatu a 160 kuna a na bonove trosim 75 kuna ko je tu u pravu
icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 19 February 2019, 19:27

Pogledaj original

Odgovora 13

Razina korisnika 4
Bedž +4
Nikad ga bas neces za 0kn dobiti, a najbolje ponude za jeftiniji mob samo ide uz pretplatu i tako se izvlace sto su sluzbene cijene tarifa na pretplatu tako skupe; ako zelis pretplatu, moras se cjenkati (jer ja nisam i evo mi racuni od ukupno 600kn od bneta i mobilne tarife😅🙄). I odmah upozoravam da pitate u poslovnici CIJENU SA PDV-OM jer, naime, napišu ti uvijek ili kažu preko telefona cijenu BEZ PDV-A (barem meni, a vjerujem i drugima).
Ne vole takve kao ti, oni hoće da izgubiš živce i odeš drugima. Samo novi pretplatnici dobivaju mobitele. Zanimljivo zar ne?
Na bonove dobiješ troduplo više nego na pretplatu, to ti je fora i to tako shvati.
Da ti malo zamažu oči, tražit će podatke u inbox....poziv službe za zadržavanje...
Hvala svima uzdaj se u bonove
Razina korisnika 4
Bedž +3
Zanima me koliko moraš piti korisnik broja da dobiješ mobitel za nula kuna ja sam 15 godina a dobijem samo da idem na pretplatu a 160 kuna a na bonove trosim 75 kuna ko je tu u pravu
Josipe, korisnici usluga na bonove ne ostvaruju mobilne uređaje za 0 kn, a pretplatnici uz potpisivanje ugovorne obveze, da, samo ne za 0,00 kn već 9 kn pa na više, ovisno o tarifnom modelu i odabranom mobilnom uređaju. Naša ponuda je zaista raznolika i uvijek će postojati određeni broj korisnika kojima neće odgovarati tarifa uz obnovu bonova, ali i obrnuto. Prati nas putem društvenih mreža i zaigraj s nama nagradne igre jer nikad ne znaš, možda baš iduća nagrada bude u tvojim rukama. Svjesna sam da odgovor neće biti zadovoljavajući, ali sve dok nemamo ponudu koju tražiš, nisam ti ju u mogućnosti prezentirati.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Danas sam kupio bon od 30 kn prodavacica Tiska u Osijeku kaze da ne postoje manji bonovi od A1, mislim da je prije bilo za 16,50 kn najmanji bon?
Razina korisnika 4
Bedž +4
Po novom bon od 16,50 kn je dostupan samo na webshopu, otkad više nema naknade za pristup mreži.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Znaci na prodajnom mjestu Tiska je najmanji 30 kn?
Razina korisnika 4
Bedž +4
Da.
Razina korisnika 4
Bedž +4
I na svim drugim mjestima
Razina korisnika 6
Bedž +3
Ok, ali nazalost posto mi taj broj koristi samo za primanje poziva mislim da cu ga morati prebaciti na neku jeftiniju platformu
Razina korisnika 4
Bedž +4
PayPal, kreditna kartica, 1 pretplata? Ništa?
Razina korisnika 6
Bedž +3
Da u pravu si na kreditnu cu drugi put, hvala 🙂
Razina korisnika 4
Bedž +4
Ma nista. Jos lijepo dobijes i bonus mb/kn ako platis maestrom ili mastercardom😉 isplati se vise nego na kiosku

Odgovori