Riješeno

Bez razloga skinute kune prije dolaska tarife

  • 23 August 2018
  • 6 odgovora
  • 671 pregled

  • Tek sam došao
  • 1 odgovor
Dobio sam poruku da danas u 22:00 ce mi se naplatiti 95 kuna za tarifu. Dodao sam 110kn i imao tocno 101.00kn. Malo kasnije dode mi poruka ne moze se aktivirati tarifa zbog nedovoljnog iznosa na racunu, provjerim i pise 92.00kn. Nit sam kog zvao ni nista samo od sebe se maknulo.
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 24 August 2018, 07:54

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Nazovi SZK i pitaj, ovako teško da itko može išta reći pa da bubnem... prije isteka tarife i reaktivavije nove, jesi potrošio sve jedinice (minute/smsove, Mb) pa da ti je možda skinuo nešto interneta mimo tarife koja je potrošena?
Nista jos mi je puno ostalo bilo, sad iddm pokusat zvat
Razina korisnika 6
Bedž +4
Javi nam kako je prošlo 😉
Meni isto danas na dan kad mi se treba obnovit tarifa skinuto nekoliko kuna da bi otišao ispod 95kn, jučer sam imao danas više ne. Trošio samo internet od sinoć. Previše nam se vipnet srozava da bi sve bilo slučajno. Uglavnom zvao SZK i ne znaju objasniti bar na telefonu, ali vide da je netko(Vipnet?) uzeo kune s mog računa bez vidljive transakcije i odmah mi je Vipnet uplatio 10kn na račun. Od toliko slučajnosti Vipnet ide prema firmi slučaj u budućnosti.
Razina korisnika 6
Bedž +4
Malo offtopic, ali meni već godinu dana na računu za fiksnu obračunavaju 20 kn manje nego što bi trebali, a za Vip Now uslugu mi već drugi mjesec nisu naplatili mjesečnu naknadu tako da nije da svaki put zeznu samo u svoju korist 🙂
Razina korisnika 3
pozdrav svima. Za svaki naplaćeni iznos, svakako treba biti zabilježena transakcija. Nadam se da će nam netko prenijeti svoje iskustvo nakon pozivanja SZK i provjere transakcija.

Odgovori