Riješeno

9GB dnevna opcija za bonove - aktivacija SMSom

  • 12 June 2020
  • 6 odgovora
  • 3248 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 3 odgovora

Zna li netko kako se može aktivirati opcija 9GB za dnevnu opciju interneta osim putem Moj A1 aplikacije.

moja mama bi si aktivtirala opciju svaki dan da moze primati slike unuka, a ne zna koristiti aplikaciju.

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 12 June 2020, 11:19

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3

Uvjeti korištenja promotivne ponude Opcija 9za9

Samo putem A1 aplikacije ili eventualno pozivom SZK. Ako imaš njeno korisničko ime za MojA1, ulogiraj se ti na svom mobitelu s njenim podacima i aktiviraj. ;)

 

P.S. zašto opcija svaki dan, zar nije bolje neka od tarifa koja podrazumjeva internet promet?

Hvala na prijedlogu. Nisam znala da se mogu ulogirati s vise A1 racuna. 

Opcija mi je laksa, jer se ne moramo misliti o tarifi i jel pala brzina ili nestao promet, a 9GB nema sanse potrositi u 1 danu.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Možete, naravno. Ja tako kontroliram svojim roditeljima. Ali opcija 9Gb za 9 kuna traje samo 24 sata! Na kojoj je tarifi na bonove i koliko plaća?

Za cool, jer ta ima dovoljno normalnih minuta, a za chill ima previse minuta, a nema dosta interneta

Razina korisnika 7
Bedž +3

Za cool je 500 minuta i 2 Gb a za chill je 1000 minuta i 5 Gb. Bome “baka” onda troši više od 5Gb, svaka čast. Ako joj je 24 sata interneta (9 Gb) za 9 kuna dovoljno, onda ok. Ali čini mi se “skupa” opcija jer pretpostavljam da neće trebati internet samo jedan dan.

Baka otkrila videopozive, a ima preko 10unuka 🤷🏻‍♀️

Bila je panika kad joj je nestalo interneta i sad ne zelimo da se to ponovi

puno hvala na odgovorima

Odgovori