Riješeno

Internet

  • 12 December 2018
  • 15 odgovora
  • 2627 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 8 odgovora
Zna li netko ispravan APN? Jer ocito A1 nema pojma. Pozvala sam ih 3 puta i svaki put mi kazu razlicit APN, a net i dalje ne radi. Imam karticu na bonove, a mobitel je iphone 6.
icon

Najbolji odgovor od Mikac20 12 December 2018, 21:58

Pogledaj original

Odgovora 15

Razina korisnika 5
Bedž +2
Trebao bi biti "internet" bez navodnika.
probala sam i samo internet, ali nista
upiši internet i ugasi upali telefon
Jesam ali ne radi
Jel treba jos nesto da se promijeni? Ili samo APN?

Ni jedna ni druga podesavanja ne rade. Jel treba jos nesto promjeniti ako neka zna, molim da pomogne.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Probaj data.vip.hr pa restartaj mob.

A ček malo, ti si u Njemačkoj? Roaming uključen?
Da, u Njemackoj sam. I sve je bilo dobro a zadnjih 3 dana ne radi. Probala sam i to, ali nista. Ne znam jel treba jos nesto promjeniti ili samo APN?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako je radilo do sad, nije apn... Možda limit roaminga... Možda nemaš tarife više...
Tarifa je aktivna do 25.12 a ostalo mi je jos oko 3gb. Limit roaminga, gledala sam ali ne mogu naci tu opciju
Razina korisnika 7
Bedž +3
Koliko si kroz mjesec potrošila prometa u roamingu?
Limit podatkovne potrošnje
Razina korisnika 6
Bedž +4
Probaj ručno odabrati drugog operatera ako si u roamingu.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Meni se ipak čini da je tu malo previše RLAH-a (Roaming Like a Home) povuklo jer ne vidim razlog da je prije radilo a sada ne. Po toj logici bi onda mogli uzet austrijski ili nečiji drugi jeftiniji prepaid pa surfat kod nas full po njihovoj cijeni i količini mb u tarifi. Neki limit mora biti.

No, gledajući profil otvoren samo za ovu prigodu i temu, možda nečemo ni saznati. 😉
Promjenila sam mrezu i sada sve radi ok. APN je gprs0.vipnet.hr Hvala puno svima na pomoci. Pozdrav.

Odgovori