Riješeno

Garancija

  • 4 February 2017
  • 7 odgovora
  • 2860 pregleda

Pozdrav,zanima me ovako
Izgrebani su mi rubovi na iphone 5s dali se to moze mjenjati dok imam garanciju
Prijatelji kazu da se moze pa sad vas pitam da znam?
icon

Najbolji odgovor od A1_Iva 4 February 2017, 23:28

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 4
Bok @Adzaga5555, garancija načelno ne pokriva mehanička oštećenja i oštećenja nastala korištenjem uređaja. Sve detalje uz vezi Apple servisa možeš provjeriti na linku http://apple.co/2k8s6bb
Razina korisnika 6
Bedž +4
Pretpostavljam da možeš, ali isključivo u ovlaštenom servisu kako nebi izgubio/la garanciju.
Razina korisnika 7
Bedž +3
I da, teško da ulazi u pokrivene troškove, vjerojatno se može uz plaćanje.
Pozdrav, ja sam prosle godine preko oglasnika od nekog lika kupio iPhone SE koji je bio kupljen u Vipu, dok sam bio u Australiji sam zamjenio preko garancije za drugi iPhone SE jer je prvi bio pokvaren, sada ovaj SE ima fleku na kameri pa me zanima dali ga mogu odnijete u Vip centar na servis ili ce mi oni odbiti garanciju ?
Razina korisnika 4
Zvrle, brijem da ti ta garancija ovdje neće vrijediti, ali provjeri i Apple storeu. Apple je specifičan po tom pitanju.
Pozdrav, imam problem sa iphone se. Navodno mi se raširila baterija i odlijepio mi se okvir zaslona s gornje lijeve strane. Garancija je istekla prije sest mjeseci, ali navodbo da bi popravak trebao platiti vip ako je problem baterija pa me zanima je li to istina
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nije istina, ako se baterija napuše unutar garantnog roka onda je, al van garantnog roka baterija je odradila procijenjeno trajanje.

Odgovori