Riješeno

Problem - Facebook Messenger

  • 5 January 2017
  • 27 odgovora
  • 13803 pregleda

  • Forum rekreativac
  • 16 odgovora
Imam problem sa facebook messengerom..Nedavno sam izbrisala kontakt iz memorije telefona (Samsung galaxy s6 edge) i pisalo je da taj broj koriste i drugi racuni ze ca ce prilikom brisanja,kontakt biti sakriven racunima za citanje..Tako mi je nestao sa popisa kontakata u fb messengeru.Iako sam ja ponovo memorirala broj u mobitel,azurirala messenger,te ga cak i deinstalirala i ponovo instalirala-i dalje nije vidljiv u kontaktima messengera..Tu osobu svaki puta moram rucno traziti i baca mi neka je pozovem u messenger,iako ga ima..A kad pokusam unijeti kontakt u messenger govori da taj kontakt vec postoji medu kontaktima facebook messenger..A na popisu kontakata ga nema..Kako ga vratiti na popis kontakata?
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 16 January 2017, 12:28

Pogledaj original

Odgovora 27

Razina korisnika 3
Sani moram priznati da nisam imala sličnu situaciju, a to nije naša aplikacija, stoga ne mogu provjeriti detalje. Vjerujem da ćemo ipak naći nekoga tko se susreo s tom situacijom. Mislim da bi vraćanje na tvorničke postavke i ponovno instaliranje i memoriranje možda bili rješenje, ali mi se nekako čini previše radikalan potez za ovakvu situaciju 🙂
Hvala na odgovoru..
Primjetila sam jedan dan samo da je pisalonda je sesija istekla i normalnonsam se ponovo prijavila,ali nista..
Deinstalirala sam aplikaciju,ponovo je instalirala,ali ista prica
Vracanjem na tvornicke postavke gubim sve,a nezelim .
Je li moguce da dode u normalu sa sljedecim azuriranjem
Molim pomoc ako netko zna
Razina korisnika 4
Ali FB messenger prvenstveno vuče podatke sa tvoje liste prijatelja na fejsu.
Dakle, ako ti je netko frend i ima messenger- tipkate se, i to ide preko fejsa. Druga strana opće ne morati imati regan broj na FBu da im messenger radio.
Mislim da ovo nema veze s tim jesi li maknula broj ili ne i nalazi li ti se u imeniku, već imaš li tu osobu na fejsu ili ne.

Nije mi baš jasno kako unosiš kontakt u messenger? Messenger (ako pričamo od FB aplikaciji, koja je ekstenzija FB šrot aplikacije) vuče podatke iz tvoje liste prijatelja.
Imam tu osobu na fejsu da,samo mi je nestao sa liste kontakata u mess..i oznacava da ga nema,a ima ga.znam jer mi je od decka..
U messengeru postoji opcija da se memorira broj,i onda pise da vec postoji..ne kuzim
Razina korisnika 4
Postoji li mogućnost da ti ga je onda zapravo dvaput spremilo i da ti ga ne pokazuje jer ima dva identična kontakta?
Mislim da i FB mora imati neki support za ovo, morat ćeš guglati, čini mi se 😕
Nemogu ga ni uklonit iz messengera..Moram ga trazit rucno,uposivanjem imena i onda se pojavi ona ikonica sa slikom i posaljem poruku..Ali nemam mogucnost provjere kontakta ni brisanja..Nadam se da ce sa sljedecim azuriranjem doci u normalu. :8
Razina korisnika 4
Eh, FB messenger, sve jasno... ažuriram ga jednom u dva mj, i to nakon što prije tog prinesem žrtvu paljenicu da mi ne skrši mob 😃
Jedan jedini kontakt mi treba i bas taj mi je odlucio sakriti 😠
Cekamo onda sljedece azuriranje ili se nadam cudu 😃
I da..svako malo mi baca "odjavljeninste sa messengera" i "sesija je istekla"..?:8
Razina korisnika 4
Moj topli savjet je whatsapp. I messenger i FB app su katastrofa. Žderu bateriju i promet, a vidiš i sama kako (ne) rade. Kad dobijem nobi mob, prvo maknem fejs s njega -.-
Da,uzasne su i jedna i druga.Hvala na pomoci o sorry na dosadivanju 😉
Evo jos uvijek osobe koje imaju FB messenger,prikazuje kao da nemaju :@:?
Razina korisnika 4
Jesi probala zguglati? Navjerojatnije je greška na samoj aplikaciji 😕
Ja sam danas updateala, sve je ok (samo iritantno)
Jesam ali uzalud 😉
Upravo cackam i guglam u potrazi za rjesenjem,pa mi palo napamet da li slucajno postoji nacin da se obrisu svi kontakti samo u tom nesretnom Fb messengeru?:?
Pa da se ponovo povuku sa facebooka,sinkroniziraju ili whatever :?🆒
Razina korisnika 4
https://www.facebook.com/help/community/question/?id=931577663587880
Ti ovo pomaže? :?
Hmm
Hmm 😞 i ne bas.Isprobala sam vec..Izgleda da nema druge nego cekat novo azuriranje 🆒 zadnje je bilo12.12. Valjda ce ubrzo :?:P
Razina korisnika 4
Koliko pratim po iritantnim notifikacijama 😃 izbacuju update baaarem jednom mjesečno 😃
Evo samo da javim..jos uvijek nema novog updata tog nesretnog Fb messengera :?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja sam u Beti i jutros je bio update, ali mislim da ti to nema veze sa samom aplikacijom ni Fb-om, nešto ti se pobrkalo u kontaktima ibojim se da ti povrat na tvorničke postavke ne gine...
Razina korisnika 5
Zašto se odgovori "nije to naša aplikacija" označavaju kao rješenja pitanja?

Malo mi nema smisla.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ima hrpa "rješenja" koja to nisu... Šteta što više ne možemo promijenit riješnje ako je označeno krivo ili ako je stiglo bolje novije...

Odgovori