Riješeno

preusmjeravanje poziva putem aplikacije na mobitelu

  • 26 December 2019
  • 9 odgovora
  • 9746 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 3 odgovora

Da li je moguće preusmjeriti poziv putem aplikacije A1. Nisam uspio pronaći, na mobilnoj aplikaciji?

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 26 December 2019, 15:00

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav Rajko,

pozivi se preusmjeravaju upisivanjem koda koji ovisi o načinu preusmjeravanja. Javi nam se na 0800 091 091.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Rajko , evo ovdje su opisani standardni GSM kodovi i vrijede za sve mreže 

https://faq.hrvatskitelekom.hr/pages/category.xhtml?question=503

 

Hvala, ovo moze pomoći. Više me zanima kako mogu sa svog mobitela preusmjeriti svoj drugi mobitel na nekoj drugoj lokaciji. To bi trebalo ići preko aplikacije A1?

Razina korisnika 6
Bedž +6

Tu na A1 forumu pita Rajko mrtav-hladan kako da "sjedne" na neki (tuđi) mob i ostane živ. I još misli da je to izvedivo pomoću A1 aplikacije 🤣🤣🤣

Dobro misliš ali prebrzo zaključuješ, Muslim na mobitel iz moje mreže u mom vlasništvu.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa ne znam kako si ti zamislio da je moguće na mobitelu 1 napraviti preusmjerenje poziva za mobitel 2 koji je kilometrima udaljen od tebe??!? I to još pomoću aplikacije za pregled računa koja je za svaki broj jedinstvena.

Ako je to tvoj mobitel, valjda ti je onda i dostupan-fizički. Ako ti nije dostupan fizički, a mobitel je tvoj-za to postoji policija, sve ostalo je protuzakonito

Baš si zabrijao al si super. Pojasnt ću Imam 14 mobitela u firmi na 7 lokacija I na primjer da ne idem u dućan u Zabok kad mi se djelatnik naglo razboli preusmjerim mobitel na neku drugu poslovnicu.  U svakom slučaju hvala, jedini si pokazao volju.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa prije nego si podijelio tih 14 službenih mobitela trebao si postaviti preusmjerenja u slučaju nejavljanja, tj.konfigurirati kako se tvoji mobiteli imaju ponašati..🙄. A preusmjerenja možeš napraviti ili preko izbornika u mobitelima ili putem standardnih gsm kodova. Kakvo je A1 poslovno rješenje-ne znam, ali  A1 aplikacija ti tu ne može pomoći, mislim da u njoj i piše da nije za poslovne korisnike, tj.da ne možeš kontrolirati svoje mobitele kroz aplikaciju, budući da je jedinstvena za svaki broj.

Kako konfigurirati svoju mobilnu mrežu-pitaj nekog IT administratora, ako već nemaš svog.

Razina korisnika 4
Bedž +3

@nickno :laughing:  :joy:  :ok_hand_tone2:  sve jasno napisano

@Rajko Putem Moj A1 aplikacije nije moguće napraviti preusmjeravanje poziva jer aplikacija ne služi funkcijama mobilnog uređaja. Preusmjeravanje radiš ili kroz izbornik/postavke ili putem kodova. Vidim da si u međuvremenu dobio jasne upute, vjerujem da si već napravio potrebno.

Odgovori