PITANJE

Obećani gigabajti u zakon tarifi

• 8 Lipanj 2019
  • 6 odgovora
  • 183 pregleda

Razina korisnika 4
Bedž

Dakle, u vašoj najnovijoj Moj A1 aplikaciji "SLUČAJNO" ste zaboravili da ste i Zakon tarifi pridodali 1 gigu više zbog povećanja naknade za tarifu. Cijenu ste promijenili, ali broj giga je ostao isti, tj.3, mada ste OBEĆALI 4.
I ta vaša nova aplikacija uopće ne prepoznaje da imam AKTIVIRANU 4G opciju, pa kako da mi uopće očekujemo da će aplikacija i ostale aktivacije-deaktivacije pravilno registrirati (osim što će bez greške naplatiti sve što kliknemo)?

Odgovora 6

Razina korisnika 4
Bedž
I nema šanse da kroz aplikaciju kontaktiram službu za korisnike, ta opcija je nedostupna! Tj.,prilikom otvaranja aplikacije pozdravite me sa "Bok, Ime i Prezime(moje)", a kad odem na opciju >Moji zahtjevi prema A1, prvo se ne desi ništa, mogu klikati do prekosutra na ponuđene opcije, da bi onda iznenada iskočio prozor za prijavu ili registraciju. ZAŠTO SE ONDA POJAVLJUJE MOJE IME PRILIKOM OTVARANJA APLIKACIJE? Ako moje stanje na računu i moje ime i trenutna potrošnja nije tajna za developere aplikacije infinum. co ,ONDA TO NE TREBAJU BITI NITI MOJI ZAHTJEVI,PRITUŽBE I OSTALE PI* U VEZI SA VAMA!!!!
Razina korisnika 4
Bedž
Ah,da, sad vidim koliko ste lukavi. Pa naravno da ne piše 4 gige, jer ste mudro svima pridodali 24 MB manje od gige, čisto da biste i dalje plivali u mutnim vodama. I da, primjetila sam da u aplikaciji više ne piše stanje MEGABAJTA, već stanje GIGABAJTA, pa se sad to stanje brojcano razlikuje od stanja dobivenog u sms poruci nakon zahtjeva *102*1#...ali-stanje JE isto. Medutim, od velike većine korisnika ne možete očekivati da uopće znaju koliko MB ima 1GB. Eto, i mene je prevarilo ,a ja znam da 1GB=1024 MB
Razina korisnika 4
I nema šanse da kroz aplikaciju kontaktiram službu za korisnike, ta opcija je nedostupna! Tj.,prilikom otvaranja aplikacije pozdravite me sa "Bok, Ime i Prezime(moje)", a kad odem na opciju >Moji zahtjevi prema A1, prvo se ne desi ništa, mogu klikati do prekosutra na ponuđene opcije, da bi onda iznenada iskočio prozor za prijavu ili registraciju. ZAŠTO SE ONDA POJAVLJUJE MOJE IME PRILIKOM OTVARANJA APLIKACIJE? Ako moje stanje na računu i moje ime i trenutna potrošnja nije tajna za developere aplikacije infinum. co ,ONDA TO NE TREBAJU BITI NITI MOJI ZAHTJEVI,PRITUŽBE I OSTALE PI* U VEZI SA VAMA!!!!
Za ovo imam odgovor samo jedan: jbg.

Ah,da, sad vidim koliko ste lukavi. Pa naravno da ne piše 4 gige, jer ste mudro svima pridodali 24 MB manje od gige, čisto da biste i dalje plivali u mutnim vodama. I da, primjetila sam da u aplikaciji više ne piše stanje MEGABAJTA, već stanje GIGABAJTA, pa se sad to stanje brojcano razlikuje od stanja dobivenog u sms poruci nakon zahtjeva *102*1#...ali-stanje JE isto. Medutim, od velike većine korisnika ne možete očekivati da uopće znaju koliko MB ima 1GB. Eto, i mene je prevarilo ,a ja znam da 1GB=1024 MB
Inače mi uopce nije jasno zasto bi ovo napravili. Uopće nisu mudri, pa ljudima privlačnije izgleda 4 nego 3gb. "Mustre" bi bili da su stavili da tarifa ima 4 a zapravo ima 3gb, iako to bi bilo varanje korisnika
Razina korisnika 1
Tako je to kod a1 puno skrivenih stavki puno kopanja da dođeš do onog što je istina! I sad reklama na TV novim korisnicima Mobilni Net L neograničeni net za 40Kn hahahaha dođeš u poslovnicu a ono gospon morate potpisati na 24 mj UO. Čista laž u reklami !!!!! Možeš biti i postojeći korisnik samo potpiši na 24 mj. Ni Tele2 ni HT HR nemaju takve blamaže i prevare barem im je sve na portalu istaknuto dok kod A1 to je izostavljeno.
Razina korisnika 4
Bedž
Ja sam na Vipnetu više od 15 godina, koristila sam mobilni internet od početka kako su ga uveli-wap,gprs,edge,3G,sad 4G+...valjda sam bila jedna od posljednjih koja je koristila mobile surf pakete 😜...zapela sam na zakon tarifi jer čekam da mi A1 pošalje sms da aktiviram zen tarifu za 80 kuna sljedećih 24 mjeseca. I čekam..I čekam...I doslovno svi oko mene dobili tu poruku..ali ja ne. Ja dobim poruke neka uključim 120 minuta za 3 dana za 20 kuna, a nA tarifi mi leže 2000 besplatnih minuta i vučem ih iz mjeseca u mjesec. Niti jednom nisam dobila neku opciju za gigabajte. Kad vidim one cifre za snackove ulovi me...bolje da ne kažem što. I naravno, wikend opciju neograničenog interneta za 10 kuna ja u zakon tarifi ne mogu aktivirati. A na zen neću, zašto bih je plaćala 105 kuna,kad je svi oko mene plaćaju 80?
Razina korisnika 2
...zakon im dozvoljava da nas zajebavaju i rade budale od nas...

Odgovori