Riješeno

Nedostupne stranice Vipneta, tj.A1

  • 23 May 2019
  • 4 odgovora
  • 4165 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6
Da li netko isto ima problema sa web stranicama A1? Uopće ne mogu otvoriti niti jednu stranicu od A1, samo je forum dostupan. Ono što mi google search izbaci...vidim da je totalna rasprodaja Huawei mobitela 🤣😂...jel to vama web pao od navale (samo mi nije jasno tko bi želio kupiti mačka u vreći 🙄)
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 23 May 2019, 17:47

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
Meni sve ok. Cijela si u teorijama zavjere a HongMeng OS već odavno spreman kao plan B. 😂
Razina korisnika 6
Bedž +6
Nisan ja u nikakvim zavjerama 😋. Nakon što sam resetirala mobitel, mogla sam otvoriti a1 web. A kad taaamo- Huawei P30 se skupo nudi ,kupit će ga samo ludi. T-mobile ga je povukao iz prodaje. Tajvanci, Japanci, Englezi-poništili sve narudžbe.ARM raskinuo suradnju. Panasonic isto otkazao..., ali naš A1...koliko vidim doslovno poklanja P20,naravno,samo uz skupu tarifu. Bogme, da imam Huawei ne bi mi baš bilo smiješno i svejedno. Ipak su to SKUPI mobiteli
Razina korisnika 6
Bedž +6
Još je OS najmanje bitan. Bez ARM-a Huawei nemre svoje procesore koristiti, jučer su još bili mirni iz Huawei-a, danas već reže i nisu tako mirni, zaista im je dan kao iz pakla bio jučer.
Imam isti problem. Traje već desetak dana.
Ne mogu ući u mojA1, stalno dobivam poruku da je server nedostupan.
Kontaktirao sam službu za korisnike (0800 091 091), gdje su mi potvrdili da je "stranica pala" i
da će se vjerojatno oporaviti tijekom dana.
Prošlo je već tjedan dana od tada, no ni dalje ne mogu pristupiti stranici.

Odgovori