Riješeno

Nadoplata putem vip/tomato usluge u Google Playu je nedostupna

  • 12 October 2018
  • 3 odgovora
  • 2062 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6
Dakle, što trebam uraditi da u načinima plaćanja u Google Playu ispod vip/tomato ne piše "nedostupno"?
Zvala sam SZK i oni kažu da oni nemaju veze sa tim i da je to greška sa Googleove strane. Ja i dalje imam opciju dodati vip/tomato SIM karticu (dakle,ne A1 već vip/tomato karticu), kada otvorim uvjete korištenja otvara se A1 stranica o Google Playu i nakon toga imam dva vip/tomato računa kao način plaćanja, jedan kao prihvaćen, a ispod drugog piše "nedostupno". Kad sam išla brisati oba računa, pisalo mi je da prvo moram otkazati sve pretplate da mogu ovog "nedostupnog" obrisati.
icon

Najbolji odgovor od nickno 19 October 2018, 23:54

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 6
Bedž +6
Evo da odgovorim sama sebi. Na dan naplate pretplate, Google je skinuo kune sa računa kojeg sam ponovno dodala kao način plaćanja jer mi je pisalo da je nedostupno. I dalje mi u Google Playu stoje dva A1/tomato računa (Jedan "nedostupan",drugi-isti,prihvaćen), ali se ne naplaćuje duplo.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Već postoji nekoliko istih pitanja. Očito je usluga trenutno nedostupna zbog promjene imena. Pričekat neko vrijeme dok ne riješe, a dotad se snać na drugi način 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +6
Vipnet,tj.A1 tvrdi da je s njihove strane sve u redu i da oni mogu kupovati u Google trgovini i da se ja obratim Googleu jer je to njihova greška. Mislim, molim, tko je mijenjao ime-Vipnet ili Google?

Odgovori