Riješeno

Moj A1 bonus GB

  • 28 October 2018
  • 3 odgovora
  • 2019 pregleda

aktiviro sam besplatnih 2GB i nezele mi radit, ukljucio sam mobilne podatke i nece, pise mi da je vec aktivirano kad idem privjerit
icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 28 October 2018, 15:55

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 3
Bedž +3
Bok fran123,

javi nam se pozivom u Službu za korisnike na besplatan broj 0800 091 091 ili pošalji broj OVDJE da provjerimo.

U ovakvim slučajevima je potrebno provjeriti jesi li postavke u uređaju unesene, spajanje na internet bit će otežano ili onemogućeno bez postavki. Primanje automatskih postavki može se zatražiti slanjem SMS poruke sadržaja DA na broj 13113. Nakon instalacije postavki potrebno je ugasiti pa upaliti mobitel.

Također, od velike je pomoći pojasniti je li primljena obavijest o aktivaciji gigabajta te gdje je napravljena provjera dodijeljenih gigabajta.
kada sam poslao DA na 13113 pisalo mi je da na mom uređaju nisu dostupne postavke GPRS i MMS. Znaci li to da necu dobiti besplatne gige?
Razina korisnika 3
Bedž +3
fran123,

dodijela besplatnih gigabajta vezana je za instalaciju aplikacije, postupak je naveden već na drugim temama i na glavnoj stranici. Najbolje bi bilo da nam se javiš telefonskim putem ili mi pošalješ svoj broj i navedeš mi sve što si napravio kako bi preuzeo gigabajte i uspješno se spojio na internet.

Odgovori