Riješeno

Moj A1

  • 8 January 2020
  • 6 odgovora
  • 3882 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor

Molim info kako na moj A1 app dodati još jedan mob. broj kako bi se odvojeno pratili troškovi, tarife i opcije? Hvala

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 10 January 2020, 09:17

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 3
Bedž +3

@suri1  Pozdrav, ako imaš dvije pretplete koje glase na tebe dovoljno je prijaviti se s glavnim brojem kako bi se vidjela oba broja. Provjeru glavnog broja možeš napraviti pozivom u Službu za korisnike na besplatan broj 0800 091 091.

Dva broja na bonove ili kombinacija jednog na pretplati i jednog na bonovima  nije moguće povezati na taj način. 

Ako želiš vidjeti svaki posebno sa svakim posebno je potrebno napraviti registraciju i odabrati korisničke podatke te se na taj način sa svakim posebno pijavljivati na Moj A1.

Hvala na odgovoru, Lp 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Imam tri broja na pretplatu prijavio sam se na app jednim brojem i taj se vidi u app zašto se ova druga dva ne vide, a isto su na mene. Kako dodati novu uslugu tj broj u mobilnu aplikaciju Moj A1?

Razina korisnika 2
Bedž +2

Odgovor stoji u ranijem postu kolegice Darke, jedan od brojeva postavlja se kao glavni broj, unutar čijeg profila možeš pronaći ostale brojeve. Provjeru i postavljanje glavnog broja radi se preko službe za korisnike na 0800 091 091 ili preko e-maila na sluzba.za.korisnike@a1.hr

Da li postoji mogućnost promjene tarife na pretplati na www.moj.a1.hr kao što je to moguće kod druga dva operatera ili isklljučivo pozivom na 0800.091.091? Hvala 

Razina korisnika 3
Bedž +3

@duleos promjenu pretplatničke tarife možeš zatražiti pozivom na 0800 091 091, slanjem pravovaljanog pisanog zahtjeva na sluzba.za.korisnike@A1.hr ili odlaskom na prodajno mjesto. Putem aplikacije možeš aktivirati opcije koje su dostupne uz trenutno aktivnu tarifu, no istu nije moguće promijeniti. 

Odgovori