Riješeno

A1 Xplore TV i PlanetSport

  • 1 September 2018
  • 5 odgovora
  • 4706 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 4 odgovora
Da li će PlanetSport biti uvijek u ponudi Vip Now usluge?
Do sada su ga stavljali dan prije utakmica i maknuli dan poslije. I onda se dogodi da ja stavim snimati uvodnu emisiju prije utakmice jer ne stignem pogledati, pa kad sutradan maknu programe onda ne mogu niti ući u snimalicu i pogledati tu snimljenu emisiju jer mi samo javi error.
ako ima netko iz Vipa sa provjerenom informacijom, molio bih odgovor. Hvala.
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 3 September 2018, 14:32

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 3
sonics pozdrav. 28.8. smo svim korisnicima Vip NOW usluge u sklopu Osnovnog paketa, omogućili besplatno praćenje PlanetSport1 kanala. Sve naredne utakmice biti će dostupne samo u paketu PlanetSport.
Pa zar i Vip Now ima PlanetSport paket?
U Vašoj objavi kad ste kupili prava za Ligu prvaka, pisalo je da će se LP moći pratiti i na Vip NOW platformi.
Da li ste u međuvremenu promijenili poslovnu politiku?

Evo screenshot Vaše objave u privitku.
Razina korisnika 3
Ma neznaju više šta bi i kako bi slabo im ide prodaja paketa planet sporta (info. iz vip-a).Onda im slabo prelaze ljudi samo zbog lige prvaka sa drugih providera.
A plan im je bio da privuku novih 100 000 korisnika a bit će dobro ako im se novih 10K pojavi kod njih i pređe k njima samo zbog lige prvaka od 45kn mjesečno
I umjesto da uvedu to na vip now uslugu te planet sport kanale i ponude svima koji hoće to uzet oni stalno nešta muljaju.
Zeznuli su se jako.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja sutra otkazujem Planet sport na fiksnoj jer mi od 13.6. nisu sposobni uključiti isti paket i na viptv za van. Zvao sam prije 2 tjedna i od tada na svaki poziv tehničkoj automat "radimo na rješavanju problema". Mislim, ako nisu tehnički osposobljeni za nešto što nude, neka to uopće ne nude. Razmahali se a resursi i stručnost ljudi zaostali na bakrenoj parici. 😞
Meni Vipovci još nisu odgovorili na gore postavljeno, prilično jednostavnop pitanje: Da li će se PlanetSport moći pratiti putem usluge VipNOW?
Zar je moguće da još nisu do kraja sve isplanirali? Pa ima još samo dva tjedna do početka. Prilično neozbiljno s njihove strane.

Odgovori