A1 cloud nadzor vozila

  • 17 September 2017
  • 3 odgovora
  • 4567 pregleda

Odnedavno sam vaš korisnik nadzora vozila,interesira me kako ,tko,gdje bih mogao naći video uputstva za korištenje..malo mi je kaotično ,postoji li netko tko mi je trebao objasniti način rada aplikacije
Hvala

Odgovora 3

I nakon mjesec dana od ovog mog pitanja me nazovete NEDJELJOM i naravno operater nema baš puno vremena da pređemo izbornik te da mi objasnite i da me uputite kako koristiti aplikaciju.Savjetujete da nazovem ponovno! Pa evo zovem 24.10.2017 6.52h ali vi ne radite trenutno već tek od 9 sati.. (mislim na tehničku podršku za autonadzor) da ne govorim o stalnom čekanju po 20 i više minuta na javljanje operatera (vodi li itko o tome računa ili je to nerješiv problem) Meni nadzor vozila ne radi..Niti jedno vozilo ne mogu pratiti niti dobiti izvješće.Plaćam 130kn po vozilu vašu uslugu nadajući se da ste dostupni kako mi je bilo rečeno od vašega agenta 24h.no šipak.Gdje je ozbiljnost i šta je cilj? Vjerujem i nadam se da Vizija VIP-a nije gomilanje korisnika bez šanse za kvalitetnom uslugom.
Vaš sam pretplatnik od samih početaka rada VIP usluge u Hrvatskoj i naravno da se greške i propusti dešavaju ALI zar nije dosta toga,zar nije VIP odrastao u renomiranu tvrtku koja ima već povjest rada i služenja korisnicima.Neznam za druge tvrtke jer sam Vama bio vjeran korisnik oduvjek.Prošao sa vama sve dječije bolesti početaka rada ali sad smatram da su djeca odrasla i da nema mjesta lošem ponašanju, lošoj usluzi,dosta je toga.Nezadovoljan sam uslugom VIP-a za VIP cloud nadzor vozila od samoga agenta koji je uslugu ugovaranja nadzora napravio krajnje neprofesionalno bez trunke truda oko pojašnjavanja načina rada same usluge.Nezadovoljan sam obračunom jer sam dobio račun za mjesec prije nego sam uopće počeo koristiti vip nadzor vozila i na kraju nezadovoljan sa radom tehničara koji me nazvao (nedjeljom) i nije ponudio ništa što bi me educiralo na kvalitetan način.
Smatram da je ovaj način rada sa korisnicima VIP usluga neprimjeren,uvredljiv i krajnje neodgovoran.
Zorane kakva je situacija s autonadzorom? Da li se situacija popravila i kako sustav funkcionira?

Lp
Zorane....bježi od vipa čim dalje...

Odgovori