Riješeno

Xperia XZ / Ovjereno jamstvo bez datuma + APSURD

  • 14 August 2017
  • 2 odgovora
  • 524 pregleda

Mojoj se xperiji dogodio kritični kvar, prvo su otkazali zvučnici, zatim mikrofon, pa kamera, i par dana kasnije se više nije mogao upaliti.
Mobitel sam dobio kao poklon od osobe koja ga je osvojila, i nema nikakav račun ništa. Jamstveni list ima žig Vipa, i naljepnicu s IMEI brojem, ali nema upisan datum prodaje... jer nije prodan. U servisu su mi odbili primiti mobitel jer ne znaju vrijedi li garancija jer ne znaju je li prošlo godinu dana od kupnje....

PLOT TWIST Xperia XZ kao model postoji tek 10 mjeseci općenito, dakle i bez datuma na garanciji, nekom logikom, morala bi vrijediti garancija.
Zanima me može li mi Vip ikako dati neku potvrdu, nešto, makar upisati najraniji mogući datum u garanciju, svejedno, jer stvarno je apsurdna situacija.
icon

Najbolji odgovor od A1_Matej 14 August 2017, 17:38

Pogledaj original

Odgovora 2

Pozdrav, Ja recimo kupim mobitel u Sanckta domenici i ne dobijes ni zig ni datum samo račun, Mobis ti ima app da kada skenira kod ispod baterije ima sve podatke od kad je mobitel izašao iz kineske tvornice 🙂
Razina korisnika 2
Bedž +3
Schobo pozdrav,

možeš nam se javiti u inbox s podacima osobe koja je dobila navedeni uređaj pa da provjerimo o čemu se radi.

Vjerujem da možemo riješiti nastalu situaciju na obostrano zadovoljstvo.

Matej

Odgovori