Riješeno

Xiaomi Mi Max 2 Neuspješno stvaranje novih otisaka za otključavanje

  • 7 December 2018
  • 3 odgovora
  • 2350 pregleda

Radi se o Xiaomi Mi Max 2, Nougat 7.1.1, MIUI 9 Globalna Stabilna, verzija 9.6.3.0(NDDMIFD).
Znači pobrisao sam sva 3 skenirana otiska, te sad kada želim dodati /napraviti nove ne da mi (ne mogu dalje uzorka, nakon prvog dolazi poruka da uđem u postavljanje novih otisaka iako je postavljena lozinka uzorkom šta bi trebalo biti dovoljno, ali nije, te za neke aplikacije ili plačanja postaje komplicirano, pa ako tko ima kakvih ideja, bio bih mu jako zahvalan!?
icon

Najbolji odgovor od SickBoy82 15 March 2019, 20:10

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 7
Bedž +3
Jedini dobar savjet kad nešto krene po zlu je povratak na tvorničke pa lagano sve posložiti ponovo. Znam da je komplicirano ako imaš internet bankarstvo (a nemaš token) pa u banku po reaktivaciju... ali manje problema nego otkrivati.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Da li si počistio senzor otiska? Ja koristim alkohol kada počne zezati. I naravno da li pratiš upute kod dodavanja novog otiska, ono "sad malo pomakni prst" pa još pa još, dok ne napravi novi otisak.
Hvala, ali nije bio problem u senzoru, već u softveru, nakon upgradea sa MIUI 9.6.3.0 na MIUI 10 , sam se poništio i dopustio mi rađenje novih otisaka, bit če neki bug u MIUI 9.6 plus moja nepažnja, ali uglavnom riješeno je, hvala svima naknadno, pozdrav Sanjin

Odgovori