Riješeno

Webshop kupovina mobitela

  • 16 December 2016
  • 4 odgovora
  • 937 pregleda

Huawei P9 lite zlatni je preko Web shopa u sklopu S+ tarife 719 kuna, uz to piše da je uz produljenje ugovora 480 kuna popusta. Da li onda uređaj dođe 239 kuna? Ugovor mi ističe krajem mjeseca, pa me zanima produljenje, a ovo mi se čini kao idealna prilika.
Unaprijed hvala na odgovoru
Martina
icon

Najbolji odgovor od A1_Antun 16 December 2016, 21:39

Pogledaj original

Odgovora 4

Martina, dobro si sve shvatila. Znači ovako, Huawei P9 lite prilikom produljenja ugovora ima dodatnih 480kn popusta, kada radiš produljenje putem Webshopa. 🙂
Razina korisnika 1
Također imam pitanje u vezi kupnje mobitela. Na vebu vidim da je mobitel P9 u XL+ tarifi 1829,00 kn u koliko se plača u gotovini. Također sam dobio i promokod u poruci za popust od 500,00 kn. Da li to znaci da ja taj mobitel mogu platiti 1329,00 kn ili je tu neka caka u pitanju? Potreban mi je hitan odgovor.
Razina korisnika 1
Martina, dobro si sve shvatila. Znači ovako, Huawei P9 lite prilikom produljenja ugovora ima dodatnih 480kn popusta, kada radiš produljenje putem Webshopa. :)

Nažalost to nije baš tako. Ista stvar i mene zanima i dobio sam od 4 operatera, 4 različita odgovora. Ta cifra koja piše je po njima vec s obračunatim popustom. Onih 500,00 kn koje su kao dodatni popust, su u biti nepostojeći i ne vrijede. Isti uređaj gledam da uzmem za oca uz tarifu L+ i sa svim popustima, uređaj kad se plača u gotovini bez rata je 849,00 kn. Znači govorimo o granici L+ a ne u S+ tarifi.
Također u VIP centru mi je rečeno da mogu dobiti uz uređaj i hoverboard za 9,00 kn i da nema plačanja ostatka na rate, da bi mi kasnije drugi operater rekao da se hoverboard plača još 70 tak kuna mjesečno. Dobro ljudi moji dragi, tko tu koga j..e da mi oprostite na izrazu?
@eXactMat, pokušat ću pojasniti; popusti do 500 kn vrijede za postojeće korisnike koji produljuju ugovor uz Bez Granica+ tarife; osim tog popusta, moguće je ostvariti i webshop popust ako uređaj kupuješ tim kanalom prodaje. Cijena Hoverboard uređaja uz Huawei P9 lite kao osnovni uređaj iznosi 9 kn. Javi nam se tijekom sutrašnjeg dana na 0800 13 13 pa ćemo, ako treba, još jednom proći sve 🙂

Odgovori