Upit za Samsung J3

  • 27 March 2017
  • 1 odgovor
  • 2900 pregleda

Pitanje:

Imam J3,koji nema meni omiljenu LED lampicu. Problem je što ako želim vidjeti ima li neka propuštena poruka ili poziv moram uključivati mobitel svaki put. Postoji li neki program koji će na ugašenom zaslonu imati neki znak, simbol ili slično ili neka naredba na mobitelu s kojom bi ekran bio stalno uključen. Nema veze što se baterija troši brže.. Hvala na odgovorima

Odgovora 1

Razina korisnika 5
Evo probaj s ovim ,ako ti nije bitno što troši malo više baterije
Aplikacija se zove : Light Manager - LED Settings
Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanager
Skini ju i instaliraj na mobitele sa Google Play-a …. Obrati pozornost na upute i koristi način 3 za svoj mobitel ( zato što nemaš fizičku LED lampicu )
Postoje tri načina rada:
1) Normalni rad - LED samo boju za prve obavijesti će treptati
2) Alternativnog Mode - Nekoliko boje svjetla će biti treperi naizmjenično kada su primili više obavijesti
3) Screen Mode - Obavijesti upozorenja će se prikazati na zaslonu (za tih uređaja bez fizičkog obavijesti LED
Napomena: ako se dobro sjećam u Galaxy A5 2016 ,(imao ga par dana), on isto nije imao LED obavijesti ,ali ja sam koristio postavke sa zvukom koje su se ponavljale svake dvije minute . Postavke su bile u odjeljku „Pristupačnost „ al se ne mogu ovako napamet sjetiti gdje ..ono kao pomoć za slabovidne, pa ponavlja zvuk obavijesti ….. potraži to u svojim postavkama na mobu … bolje je ne troši bateriju … no ti odluči što želiš

Odgovori