Riješeno

Slanje e-maila sa tableta

  • 4 January 2017
  • 8 odgovora
  • 2321 pregled

Zašto mogu primiti, ali ne i poslati e-mail sa Alcatel tableta. Alcatel se spaja na internet putem WI-FI. Napominjem da imam jednake postavke na računalu i na mobitelu i pošta mi radi savršeno. Kod prelaska na VIP zadržao sam postojeću adresu ime.prezime@zg.ht.hr.
Ima li tko rješenje?
icon

Najbolji odgovor od Sinisa 4 January 2017, 19:28

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 4
Trebao bi promijeniti odlazni server na ovu adresu: mail.vip.hr i onda sam sebi poslati mail pa ako stigne dobro je, ako ne zovi Službu za korisnike!
Da tako sam i učinio i to mi radi na računalu i mobitelu, a ali na tabletu ne radi.
@Zeljko987 - da li ti radi pristup na internet putem Alcatel tableta te da li mozes primiti email na tabletu?
Vip_Siniša-pristup na Internet sa tableta radi, a email primam na tabletu. Ne radi samo slanje email-a.
@Zeljko987 - pošalji nam kontakt broj u privatnoj poruci da napravimo provjeru postavki na tabletu
možda ne radi zato što se wlan-om spajaš ako nije vipov wlan moraš upisati postavke od tog davatelja interneta ili ako je carnet spajanje onda nije isto kao za mobitel

uglavnom nam javi kako je prošlo ......što je rješenje:?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Tko je provider fiksne usluge, odnosno fikanog interneta?
@gibbs
@gogsy1975
Provider je Vip (nije preko carneta spajanje) . S korisnikom smo bili u kontaktu ali nažalost sve akcije nisu bile uspješne.
Pokušat ćemo još neke stvari pa javimo kad otklonio grešku

Odgovori