poklon 20gb za 20godišnjicu vjernosti A1 odnosno nekad ViPu

  • 4 September 2019
  • 5 odgovora
  • 3251 pregled

ne znam kako se trebam osjećati kada dobijem poklon od 20gb za 20godišnjicu vjernosti ( neprekidno od 03.7.1999g. do današnjeg dana kao privatni korisnik s plaćenim računima u valuti plaćanja) a u mjesečnoj tarifi kao stalni pretplatnik imate flat internet.... 👍

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +3
Jel to imaš 20 Gb na flat internet koji već imaš u tarifi? Neprocjenjivo.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Tek odnedavno A1 nudi flat internet u nekim pretplatničkim tarifama, a i to i nije baš flat kao npr.u tele2, tak da ako trošiš više od 100 giga, onda će ti i ovih 20 dobro doći. Ali mogu pretpostaviti kak ti je- ja recimo skoro svaki dan dobim "famoznu" snack ponudu- da za toliko i toliko kuna aktiviram toliko i toliko besplatnih minuta koje vrijede 1,3,5 dana, a meni brojač besplatnih minuta rijetko padne ispod 2800 minuta, tj.mjesečno dobijem 1500 minuta/smsa, znači mogu imati max.3000 minuta u tarifi. A s druge strane, imam 4 gige u tarifi, max.8 giga s prijenosom iz prethodnog mjeseca, i do dana današnjeg, otkad postoje te dnevne akcije, nisam dobila nijednu ponudu-aktivirajte toliko i toliko giga za toliko i toliko kuna 😀
Razina korisnika 3
Bedž +3
Pozdrav,

prije svega, hvala na povratnim informacijama o poklonima.
Trudili smo se ponuditi poklone koji će biti najzanimljiviji korisnicima mobilnih usluga. Svjesni smo toga da neće svima odgovarati isti poklon, no danas nam svima uvijek nekako nedostaje malo interneta 😁
Što se tiče promocija koje imamo u ponudi, osmislili smo više načina ostvarivanja dodatnih jedinica kako za minute i poruke, tako i za besplatne megabajte 🙂
Mobilni korisnik sam 18 godina ne samo ja ima ih vise a oni nam dalju 20 gigabajta za sedam dana glupos a ne da katu ovaj mjesec castimo sa 20 gigabajta vade tarife ili poklon mjesec dana neplaćanje tarife ili mobilnog prometa a uzmu ti sve sto je vise od 10 gigabajta nerazumijem a katu ostaje sve sto se ne potrosi
Razina korisnika 6
Bedž +6
@krunosam je jedan od najvjernijih korisnika i kao takav će dobivati 20 GB svaki mjesec do 30.12., uslugu ne može deaktivirati, već će mu se automatski svakog 2.u mjesecu pridodati 20 giga u njegov flat internet...iskreno, ne mogu zamisliti kak su to izveli kod flat tarife, jel piše flat+20GB,pa se onda prvo troše poklonjene gige? 😁
S druge strane, @jocokoki , i ti i ja nismo najvjerniji korisnici, jer najvjerniji su samo oni koji su od početka sa Vipom, znači od 1999.god., tak da smo mi dobili samo jedokratni poklon koji možemo iskoristiti do 30.09. Ja sam svoj već iskoristila, tj.od 20 giga uspjela sam potrošiti 3, a ostale pojela crna rupa 🤣

Odgovori