Nokia 6

• 10 Siječanj 2017
  • 33 odgovora
  • 3463 pregleda

Prikaži prvu objavu

Odgovora 33

Razina korisnika 5
Totalno razočaranje. Prosječan mobitel, ni po čemu izdvojen u moru ostalih sličnih androida, a što je najvažnije, po toj cijeni ima Kineza sa puno boljim specifikacijama.
Tu si apsolutno u pravu.

Ali nabroji mi koliko Kineza u tom cjenovnom rangu ima globalnu prodaju? I pritom ne mislim na kineske resellere kao što su Gearbest i slični gdje čekaš do mjesec dana na dostavu, nabiju ti carinu, itd.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pa nije baš da u rangu od cca 1800 kn (250$) nema skroz pristojnih uređaja na domaćem tržištu, tako da ne vidim u tom pogledu neku prednost. Jedino eto, Nokia je Nokia... e sad oće li ime stvarno donijeti i određeni nivo kvalitete to ćemo tek vidjeti...
Razina korisnika 5
Sviđa mi se Nokia 6 , bilo bi mi drago da se Nokia probije kvalitetom i dizajnom u sam vrh ,( iako osobno nemam nikakve koristi od toga,) .. nostalgija valjda....
Razina korisnika 5
https://www.youtube.com/watch?v=oNEApyuRcb4

Zasad izgleda ok - čisti, stock Android 7.0, plus obećani updateovi i sigurnosne zakrpe.

*čeka odgovor wp ekipe*
Razina korisnika 5

Nije za osobe slabog srca. 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Jadan mob i što mu učini... Kužim svrhu testiranja i da ga je dobio džabe, ali ipak... Have mercy
Razina korisnika 5
Iako kontroverzni, njegovi testovi imaju smisla, pokazuju ljudima što mogu očekivati od uređaja u najekstremnijim uvjetima.

Budući vlasnici Nokie 6 znaju da im se mob neće saviti u džepu uskih jeans hlača kada sjednu na špicu na kavu. 😃
Razina korisnika 5
I... HMD je kiksao žešće. Prije 5 mjeseci su najavili globalnu prodaju modela 3, 5 i 6, ali ih u pola svijeta još uvijek nema.

I sad je došlo do toga da, kada i ako uopće dođe na tržište, 6-ica će biti zastarjela i potpuno nekonkurentna.

https://www.youtube.com/watch?v=Qi50RP3EjwA

Nažalost, točno.

negdje sam vidio Nokiu 6 za 2149 kn. Za 2399 se može dobiti Honor 8 s 2 godine jamstva na lom ekrana...

Odgovori