Nema mrezne veze i ne ocita a sim card A5 2017

  • 24 April 2019
  • 6 odgovora
  • 1042 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 3 odgovora
Sve san prova reset mob. Hard feset,tvornice postavke, razne sim kartice... Ako neko ima kakav prijedlog unaprijed HVALA. Internet samo WiFi.

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Misliš na to da ne prepoznaje uopće mrežu ili nema mobilnih podataka? Provjerio APN postavke? Možda je crkla SIM kartica, probao neku drugu SIM karticu iste mreže? Ako si probao od druge mreže i ne radi, možda ti je mob zaključan samo na dotičnu?
gogsy1975 puno ti hvala sta pokusa vas pomoci. Samo da se zna kad pokusa as zvati on napise da nema mrezne veze, a kad pokusa vas ukljucit mobilne podatke on kaze da nema kartice. Prova san par kartica raznih mreza koje valja ju na drugim mob. Al nista, jedino kad bi mi neko objasnija sta je APN, posto si mi ti to spomenija, a ja neznan. Hvala
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako ne radi niti na jednu karticu drugih mreža, problem je do mobitela i bojim se da moraš u servis (uz pretpostavku da si ispravno umetnuo karticu u mob??). Budući vidim da si radio hard reset, pretpostavljam da nije do software-a nego je crklo nešto od hardware-a u mobitelu i bez servisa teško. Vrijedi li ti još garancija, pravac servis.
Prijatelju' gogsi 1975'znas koja je baza sta san ja vec bija u servis i on mi je reka da je nesto divlje u zraku da mu je bilo drago sta smo se upoznali i da se vidimo u sljedecoj epizodi.
Razina korisnika 7
Bedž +3
To su meni bili rekli iz t-coma kad nisu bili sposobni uspostaviti stabilnu uslugu. :D

Ne znam što bih ti savjetovao na tu "slijedeću epizodu". Što su točno rekli "stručnjaci"?
Ovo kad su rekli u sljedećoj epizodi mislili su na sljedeći kvar, jer se u ovom kvaru boje otvarat. Jedan je reka da je mozda sitnica.Al da isto tako kad ga otvori moze nac kaos. Ovaj me je svjetova da provajen na ovakve nacine jer misli da ako bude pravi kvar da se nece isplati. Tebi svaka cast i svako dobro.

Odgovori