Riješeno

nagr

  • 22 October 2019
  • 5 odgovora
  • 275 pregleda

Nagradna igra sa dobitkom mobitela utorkom, da li je tko dobio ili zna šta jel to istina ili spam???

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaN 22 October 2019, 17:18

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 4
Bedž +4

Ovako bez broja, ili teksta poruke ne može se zasigurno reći. Ali najvjerojatnije je spam jer teleoperateri bi se uvijek potpisali, a između ostalog, ne koriste često sms da dojave o nagradnoj igri

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav mladen0512,  A1 Hrvatska nije organizator nagradne igre u kojem se korisnici surfajući webom pozivaju da sudjeluju u A1 nagradnoj igri kako bi osvojili Samsung S10 ili iPhone XS i ostave osobne podatke. Cilj ovakvih kampanja je najčešće prikupljanje osobnih podataka u svrhu daljnje zlouporabe bez ikakvih mogućnosti za osvajanjem nagrade, stoga te savjetujem da ne unosiš osobne podatke. Informacije o trenutnim nagradnim natječajima organiziranim od strane A1 Hrvatska možeš provjeriti na: https://bit.ly/2Itmwx1 :) 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Mislim da sam negdje na nekom našem webu naišla na reklamu da se poklanja S10+ u nekoj nagradnoj igri, ne mogu se sjetiti u vezi čega je bila nagradna igra, jedino se sjećam da je u pitanju neka domaća firma,ne klikam na nikakve reklame,koliko god atraktivno izgledale, jer kako reče@Remko1 najvjerojatnije je u pitanju spam, a mislim da je i @A1_IvanaN  u pravu.Da nisi ti slučajno kliknuo na takvu reklamu?

Hvala vam lijepa.

Nisam, nisam, ubila bi me žena.😁

Odgovori