Riješeno

Kupnja artikla preko A1 webshopa

  • 27 November 2019
  • 4 odgovora
  • 1752 pregleda

Pozdrav forumašima.

Konkretno, interesira me Huawei Watch GT2 koji je preko webshopa na popustu 500 kn, što je solidan deal.

https://www.a1.hr/webshop/gadgeti-i-dodatna-oprema/huawei-huawei-watch-gt2-46mm-classic/14088

Međutim kopka me ono “too good to be true”, pa me interesira ima li tko iskustva kupnjom preko A1 web shopa?

Ono što me muči jest hoću li se kupnjom tog artikla obvezati na neku od A1 osluga. Znam da sam možda malo paranoičan, ali želim biti 100% siguran da kupujem samo i jedino taj artikl.

 

I da, unio sam podatke kako bi me mogli nazvati, i postavio isto pitanje na njihovoj FB stranici, no još nitko ništa.

 

Hvala!

icon

Najbolji odgovor od A1_JureG 28 November 2019, 10:58

Pogledaj original

Odgovora 4

Bok @p3r02d3r0 ,

ponuda je odlična, zar ne?  :D


Nemaš se razloga brinuti. Sve stoji kako je navedeno na webu. Dakle, uređaj je slobodan bez pretplate, bez ugovora. 


Ako se odlučiš za taj sat dostaviti ćemo ti ga besplatno na kućnu adresu, a narudžbu već sad možeš brzo i jednostavno ispuniti klikom na “Naruči” na navedenom linku.
 

Eh, da. Ponuda je ok, međutim nešto je puklo s vaše strane pri narudžbi, a narudžba mi je uredno naplaćena :thumbsup_tone1:

Razina korisnika 3
Bedž +3

Rezervirana se sredstva, u slučaju neuspješne narudžbe, automatski otkazuju. Ako nisu, zvrcneš kolege na 0800 091 091 pa će proslijediti na provjeru.

Nije automatski otkazano. Zvao sam odmah nakon neuspješne narudžbe. Još nemam povratnu informaciju o povratu sredstava.

Odgovori