Riješeno

internet problem

  • 26 December 2016
  • 10 odgovora
  • 1910 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 5 odgovora
Zbog cega mi je data servis blokiran?Kada ukljucim mobile data ne mogu na internet uopste?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 27 December 2016, 07:22

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 7
Bedž +3
Prije si se na isti način mogla povezati na internet? Jesu li ti dobro upisane internet postavke, pristupne točke? Možda nemaš više prometa uključenog u tarifu? Bonovi, pretplata? Probala obični restart mobitela?
Da,da radilo je tako.Da upisano je sve.Imam prometa jos uvek.Da probala sam sve,vracala telefon na fabricka podesavanja ali i dalje nije htelo da radi.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Čudno, tvorničke postavke obično rješe problem ali ovo je očito nešto drugo. Probala svoju SIM karticu stavit u neki drugi mob, vidjeti da li na njemu imaš internet?

P.S. pretpostavljam da imaš još internet prometa u tarifi ili bonu, sredstava na računu itd...
Da probala sam karticu u drugi telefon i radi sve.Da,da sve ima.
Bok,

ako ti u drugom telefonu sve radi onda je najvjerojatnije problem do postavki ili telefona.
Postavke su te koje su mi oni poslali,radilo je sve sa tim 2 godine i sad ne radi.
Ako ti nije problem kontaktiraj Službu za korisnike, da se po broju točno provjeri kako se i dali se aparat spaja na mrežu.

Ne vjerujem da je do kartice ili tarife, kad u druom uređaju sve radi.
Hocu hvala,ali takodje sam probala drugu karticu u svom telefonu koja nije vip i radilo je sve.
Ok, moguće, po ovome što si napisala je najvjerojatnije problem do postavki u aparatu, neka se detaljnije provjeru u SZK.

Pozdrav
Vazi,hvala

Odgovori