Huawei Mate 9

  • 23 January 2017
  • 8 odgovora
  • 1573 pregleda

Razina korisnika 2
Znači zanima me dali će Vip nabaviti ovaj odličan uređaj i dati ga u svoju ponudu ili će ga preskočiti kao Huawei Mate 8 (žalosno). Pošto imate u ponudi Huawei P9 mislim da bi bilo logično nabaviti i Mate 9, ali ništa kod nas nije logično pa pitam i molim za neki konkretan odgovor.

Odgovora 8

Razina korisnika 2
Pa svaka čast Vip-u da se konačno probudio iz sna i uvrstio Huawei Mate 9 u svoju ponudu. Potez hvale vrijedan, k tome dolaze P10 i P10 Plus tako da čista pozitiva prema Vip-u.
Odlično da ste prepoznali 3. proizvođača na svijetu i da ste ga uvrstili u svoju ponudu, samo nastavite tim smijerom.
Mene ste pridobili na produljenje ugovora kod Vip-a koje ću uskoro realizirati.
Razina korisnika 5
Pa meni osobno baš i nije jasno (zapravo i jasno mi je) zašto se Iphone i Samsung toliko prodaju, a zapravo je marketing napravio svoje.
Pa vidiš da ti je ipak jasno 😃
Razina korisnika 2
Za iPhone 7 i S7 (edge) mi je jasno zašto se prodaju, ali ostale baš i ne viđam okolo.

Huawei je zasad u EU prilično zapostavljen barem što se high-end modela tiče, kao da ciljaju više na US tržište. Što je Huaweijeva greška, jasno.


Pa meni osobno baš i nije jasno (zapravo i jasno mi je) zašto se Iphone i Samsung toliko prodaju, a zapravo je marketing napravio svoje. Ljudi doslovno kao ovce uzimaju Iphone i Samsung, a uređaji niti su toliko kvalitatni,a niti toliko ne vrijede. Apple i Samsung se više uopće ne trude raditi kavalitetne (npr. Note 7 - odličan proizvod sa fatalnom greškom radi šeprtljavosti) i inovativne proizvode (dizajna Iphone-a i Samsunga se već godinama ne mjenja - osim nekih sitnih kozmetičkih promjena i onda kažu novi dizajn - OMG). Manje poznatije ( u Europi) tvrtke se izuzetno trude oko dizajna i kvalitete svojih proizvoda kao npr. Huawei i Xiaomi koje su u Aziji mega popularne, ali kod nas je teško promjeniti stare navike.
Osobnom imam Huawei Mate 8 i do sada nisam imao bolji uređaj u životu, a imao sam hrpetinu mobitela u posljednjih 20 godina. Što se tiče smartphone-a Huawei je software-om nadmoćan nad svima drugima koje sam probao, a probao sam sve marke osim Iphone-a, pa eto u njegovo ime ne mogu govoriti. Uglavnom Android mobiteli imaju tendenciju da nakon 6 mjeseci polako sistem se počinje usporavati, a najčešće nakon godine dana to postaje izrazito vidljivo (iz osobnog iskustva), meni nakon godinu dana korištenja Huawei-a nema nikakovih usporavanja, a interna memorija je skoro komplet puna aplikacijama, a SD kartica od 32GB puna multimedije - jednostavno fascinantan uređaj - radi kao prvi dan kada sam ga izvadio iz kutije, a da ne govorim o izdržljivosti baterije koja je identična kao i od prvog dana.
Sve u svemu Huawei me je jednostavno očarao svojom software i hardware kvalitetom i dok je tako on će biti jedina opcija za kupnju, pa zato sam i postavio pitanje za Huawei Mate 9 jer bi ga definitivno uzeo kao dostojnog nasljednika Mate 8.
Razina korisnika 5
Za iPhone 7 i S7 (edge) mi je jasno zašto se prodaju, ali ostale baš i ne viđam okolo.

Huawei je zasad u EU prilično zapostavljen barem što se high-end modela tiče, kao da ciljaju više na US tržište. Što je Huaweijeva greška, jasno.
Razina korisnika 2
"Barem jedan od drugih operatera ga ima u ponudi, ali treba uzeti u obzir da Mate 9 nije za široku publiku već prilično malen broj korisnika koji si mogu priuštiti uređaj takve cijene, pa ako Vip odluči ne ubaciti ga u ponudu, nemoj da te to začudi."

Da znam da ga jedan operater ima, ali htio bi ga u Vip-u, pa neću valjda morat mijenjat mrežu radi mobitela (sarkazam), a da Mate 9 nije za široku publiku, apsolutno mi nije jasno šta si time htio reći niti je istina, pa Sony XZ, Samsung S7 Edge, HTC 10, Iphone 7 su svi skuplji od Mate 9, a prodaju se kao kifle.
Razina korisnika 2
Hvala na brzoj informaciji. Šteta što se Huawei u Vipu dosta zapostavlja, tj. ima mali broj uređaja koji su meni osobno bolji od Samsunga i ostale ekipe 1000 puta (osim kamere), a cijenovno su osjetno jeftiniji.
Hvala još jednom na brzom odgovoru, ali mislim da Mate 9 neće ugledati svijetlo u Vip-u (šteta), ali TIME WILL TELL.
Razina korisnika 5
Znači zanima me dali će Vip nabaviti ovaj odličan uređaj i dati ga u svoju ponudu ili će ga preskočiti kao Huawei Mate 8 (žalosno). Pošto imate u ponudi Huawei P9 mislim da bi bilo logično nabaviti i Mate 9, ali ništa kod nas nije logično pa pitam i molim za neki konkretan odgovor.
Barem jedan od drugih operatera ga ima u ponudi, ali treba uzeti u obzir da Mate 9 nije za široku publiku već prilično malen broj korisnika koji si mogu priuštiti uređaj takve cijene, pa ako Vip odluči ne ubaciti ga u ponudu, nemoj da te to začudi.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Bojim se da tu nećeš dobiti taj odgovor... Moderatori ne barataju takvim informacijama ni za mobitele koje imaju u ponudi, ali ih trenutno nema, a kamo li za one koji uopće nisu dostupni. Prati webshop pa ako se slučajno pojavi, pojavi... Ako ti je hitno, morat ćeš potražiti drugo prodajno mjesto gdje je dostupan.

Odgovori