Huawei Mate 9

  • 23 January 2017
  • 8 odgovora
  • 1573 pregleda

Razina korisnika 2
Znači zanima me dali će Vip nabaviti ovaj odličan uređaj i dati ga u svoju ponudu ili će ga preskočiti kao Huawei Mate 8 (žalosno). Pošto imate u ponudi Huawei P9 mislim da bi bilo logično nabaviti i Mate 9, ali ništa kod nas nije logično pa pitam i molim za neki konkretan odgovor.

Odgovora 8

Razina korisnika 7
Bedž +3
Bojim se da tu nećeš dobiti taj odgovor... Moderatori ne barataju takvim informacijama ni za mobitele koje imaju u ponudi, ali ih trenutno nema, a kamo li za one koji uopće nisu dostupni. Prati webshop pa ako se slučajno pojavi, pojavi... Ako ti je hitno, morat ćeš potražiti drugo prodajno mjesto gdje je dostupan.
Razina korisnika 5
Znači zanima me dali će Vip nabaviti ovaj odličan uređaj i dati ga u svoju ponudu ili će ga preskočiti kao Huawei Mate 8 (žalosno). Pošto imate u ponudi Huawei P9 mislim da bi bilo logično nabaviti i Mate 9, ali ništa kod nas nije logično pa pitam i molim za neki konkretan odgovor.
Barem jedan od drugih operatera ga ima u ponudi, ali treba uzeti u obzir da Mate 9 nije za široku publiku već prilično malen broj korisnika koji si mogu priuštiti uređaj takve cijene, pa ako Vip odluči ne ubaciti ga u ponudu, nemoj da te to začudi.
Razina korisnika 2
Hvala na brzoj informaciji. Šteta što se Huawei u Vipu dosta zapostavlja, tj. ima mali broj uređaja koji su meni osobno bolji od Samsunga i ostale ekipe 1000 puta (osim kamere), a cijenovno su osjetno jeftiniji.
Hvala još jednom na brzom odgovoru, ali mislim da Mate 9 neće ugledati svijetlo u Vip-u (šteta), ali TIME WILL TELL.
Razina korisnika 2
"Barem jedan od drugih operatera ga ima u ponudi, ali treba uzeti u obzir da Mate 9 nije za široku publiku već prilično malen broj korisnika koji si mogu priuštiti uređaj takve cijene, pa ako Vip odluči ne ubaciti ga u ponudu, nemoj da te to začudi."

Da znam da ga jedan operater ima, ali htio bi ga u Vip-u, pa neću valjda morat mijenjat mrežu radi mobitela (sarkazam), a da Mate 9 nije za široku publiku, apsolutno mi nije jasno šta si time htio reći niti je istina, pa Sony XZ, Samsung S7 Edge, HTC 10, Iphone 7 su svi skuplji od Mate 9, a prodaju se kao kifle.
Razina korisnika 5
Za iPhone 7 i S7 (edge) mi je jasno zašto se prodaju, ali ostale baš i ne viđam okolo.

Huawei je zasad u EU prilično zapostavljen barem što se high-end modela tiče, kao da ciljaju više na US tržište. Što je Huaweijeva greška, jasno.
Razina korisnika 2
Za iPhone 7 i S7 (edge) mi je jasno zašto se prodaju, ali ostale baš i ne viđam okolo.

Huawei je zasad u EU prilično zapostavljen barem što se high-end modela tiče, kao da ciljaju više na US tržište. Što je Huaweijeva greška, jasno.


Pa meni osobno baš i nije jasno (zapravo i jasno mi je) zašto se Iphone i Samsung toliko prodaju, a zapravo je marketing napravio svoje. Ljudi doslovno kao ovce uzimaju Iphone i Samsung, a uređaji niti su toliko kvalitatni,a niti toliko ne vrijede. Apple i Samsung se više uopće ne trude raditi kavalitetne (npr. Note 7 - odličan proizvod sa fatalnom greškom radi šeprtljavosti) i inovativne proizvode (dizajna Iphone-a i Samsunga se već godinama ne mjenja - osim nekih sitnih kozmetičkih promjena i onda kažu novi dizajn - OMG). Manje poznatije ( u Europi) tvrtke se izuzetno trude oko dizajna i kvalitete svojih proizvoda kao npr. Huawei i Xiaomi koje su u Aziji mega popularne, ali kod nas je teško promjeniti stare navike.
Osobnom imam Huawei Mate 8 i do sada nisam imao bolji uređaj u životu, a imao sam hrpetinu mobitela u posljednjih 20 godina. Što se tiče smartphone-a Huawei je software-om nadmoćan nad svima drugima koje sam probao, a probao sam sve marke osim Iphone-a, pa eto u njegovo ime ne mogu govoriti. Uglavnom Android mobiteli imaju tendenciju da nakon 6 mjeseci polako sistem se počinje usporavati, a najčešće nakon godine dana to postaje izrazito vidljivo (iz osobnog iskustva), meni nakon godinu dana korištenja Huawei-a nema nikakovih usporavanja, a interna memorija je skoro komplet puna aplikacijama, a SD kartica od 32GB puna multimedije - jednostavno fascinantan uređaj - radi kao prvi dan kada sam ga izvadio iz kutije, a da ne govorim o izdržljivosti baterije koja je identična kao i od prvog dana.
Sve u svemu Huawei me je jednostavno očarao svojom software i hardware kvalitetom i dok je tako on će biti jedina opcija za kupnju, pa zato sam i postavio pitanje za Huawei Mate 9 jer bi ga definitivno uzeo kao dostojnog nasljednika Mate 8.
Razina korisnika 5
Pa meni osobno baš i nije jasno (zapravo i jasno mi je) zašto se Iphone i Samsung toliko prodaju, a zapravo je marketing napravio svoje.
Pa vidiš da ti je ipak jasno 😃
Razina korisnika 2
Pa svaka čast Vip-u da se konačno probudio iz sna i uvrstio Huawei Mate 9 u svoju ponudu. Potez hvale vrijedan, k tome dolaze P10 i P10 Plus tako da čista pozitiva prema Vip-u.
Odlično da ste prepoznali 3. proizvođača na svijetu i da ste ga uvrstili u svoju ponudu, samo nastavite tim smijerom.
Mene ste pridobili na produljenje ugovora kod Vip-a koje ću uskoro realizirati.

Odgovori