Galaxy s7- problem s baterijom

  • 28 August 2017
  • 5 odgovora
  • 4714 pregleda

Pozdrav! imam galaxy s7 nesto manje od godine dana i sto se tice baterije uređaja dosad sam zaista bila zadovoljna. Međutim, u zadnjih nekoliko dana baterija kao da se "cijedi". Svakih 5 minuta isprazni se barem 2 posto s time da su sve aplikacije i internet izgaseni, a mobitel netaknut stoji sa strane. I grije se kad se ne koristi. Ima li itko sličan problem? trebam li ga onda nositi na servis buduci da je jos uvijek pod garancijom? hvala unaprijed 🙂

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +3
Jedino što možeš napraviti je probati vratiti mob na tvorničke postavke pa pratiti događa li se isto. Nije nemoguće da je baterija odradila svoje. Garancija na bateriju mislim da je 6 mjeseci pa ti vrlo vjerojatno slijedi kupnja nove.
Vrlo vjerojatno problem s baterijom, u nekim slucajevima zna cak biti i mobitel, ali to je gotovo nemoguce. Predlazem kupiti novu bateriju i ako je rezultat isti onda odnijeti na servis sto prije ako je jos pod garancijom.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Svakako servis jer bateriju ne možeš sama izvaditi (non-removable) pa je ne možeš sama kupiti i zamijeniti. Ionako će ti servis naplatiti bateriju jer garancija na samu bateriju ti više ne vrijedi... 🙂
sad sam provjerila i na jamstvenom listu pise da je garancija za bateriju 12 mjeseci 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Onda backup podataka, vrati na tvorničke i trk u servis... 😉

Odgovori