Riješeno

Galaxy J4+ Pie nadogradnja

  • 28 May 2019
  • 8 odgovora
  • 382 pregleda

Zna li netko hoće li i kada A1 pustiti nadogradnju za Samsung Galaxy J4+ na Android 9.0? Na Sammobile vidim da je HT nadogradnju pustio prije desetak dana. Na istim stranicama je za A1 zadnja dostupna verzija Androida 8.1.0 (J415FNXXU2ASC1/J415FNOVF2ASC1), a upravo ta je i na mojem uređaju.
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 29 May 2019, 11:26

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 7
Bedž +3
@Remko1 - nekad znaju neke stvari poći po zlu, neka aplikacija se uruši, mob šteka itd. zato i preferiram "clean install", kad god mogu.
@daworin - mislio sam da backupiram sve potrebno a instalacija app-ova i settiranja od početka.

Najveći problem je reaktivacija internet bankarstva i token-a a sve ostalo je kao violina. 😃
Razina korisnika 7
Bedž +4
Imam običaj uvijek nakon update-a na višu verziju sistema backupirati i vratiti na tvorničke da se sve ponovo posloži. A i mobitel prodiše, kao nov. ;)


Ako vratiš backup opet imaš isto kao i prije reseta na tvorničke postavke !
Razina korisnika 7
Bedž +4
Radiš full bacup onda staviš na tvorničke postavke pa vratiš full backup i dobiješ isto što si imao i prije backup-a!
Razina korisnika 4
Bedž +4
Vjerujem da je to super, ali zar nije sam update dovoljno osvježenje?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Imam običaj uvijek nakon update-a na višu verziju sistema backupirati i vratiti na tvorničke da se sve ponovo posloži. A i mobitel prodiše, kao nov. 😉
Razina korisnika 1
Bedž +1
@gogsy1975 istina, ali gube se svi kor. podatci ako ćemo na siguran način. Može se backup, naravno, ali kom se to da samo zbog Pie😂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Svakako ne trebaš žuriti, neka se malo istestira Pie. 😉 Ako je žurba, lako flash-aš s Odinom neki drugi official firmware.
Razina korisnika 1
Bedž +1
Ma doći će, ne brini se, iako nije na sammobile još... za moj j6 na sammobile pise da je za a1 doslo a meni jos nije, ali nadogradnje uvijek dođu sa bar mjesec zakašnjenja 😉

Odgovori