Riješeno

Dijeljenje MB iz Chill tarife putem A1 Android app

  • 20 February 2019
  • 8 odgovora
  • 1170 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 2 odgovora
Zašto se više ne mogu dijeliti MB npr iz Chill tarife putem A1 Android app.? Prije se moglo, nakon par dana promjene Vip na A1 ta opcija je nestala, nije moguće ni SMS om, već se mora zvati kor. Službu
icon

Najbolji odgovor od Remko1 21 February 2019, 11:08

Pogledaj original

Odgovora 8

Da, agenti, običaju nestručni, su me krivo uputili... Napravio sam to u 2 koraka i prošlo je, ok... Hvala..
jedino šteta što tarifa Zakon to ne može..
Razina korisnika 6
Bedž +6
Meni je čudno da u aplikaciji Moj A1 vidim kako Bor Stribor ima 3 opcije za mene danas I Ho-Ho-Ho-nek izaberem jednu. Jesam se izgubila u vremenu? Nova godina još nije došla? Samo sanjam da je skoro pa proljeće?
Razina korisnika 4
Bedž +4
Zašto se više ne mogu dijeliti MB npr iz Chill tarife putem A1 Android app.? Prije se moglo, nakon par dana promjene Vip na A1 ta opcija je nestala, nije moguće ni SMS om, već se mora zvati kor. Službu
Pa čudno, znam da je nestala ta opcija iz a1 app (nazalost) ali smsom meni uvijek uspije slanjem kolicine mb koju zelim podijeliti na 13290 npr 800MB i onda me pita koji broj😉
Razina korisnika 4
Bedž +4
A @nickno blago tebi😁 cekaj pa i meni kaze sin da mu bor stribor nudi huh???
Hvala, čekaj znači redoslijed je, najprije SMS s iznosom MB, pa onda broj na koji?
Razina korisnika 4
Bedž +4
Da.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Al dakle na 13290 ce te nakon sto posaljes kolicinu mb pitati na koji broj
Razina korisnika 4
Bedž +4
Nažalost ne, samo loodilo moze među tim starim tarifama😉 a ovo sa agentima, ma to se zna da svaki kaze drugo😅

Odgovori