Riješeno

CL pr baterija 2600 mAh iskustvo

  • 2 February 2017
  • 9 odgovora
  • 2710 pregleda

Zanima me iskustvo s prijenosnim punjacem "CL pr baterija 2600 mAh". Razmisljam o kupnji pa... :?
icon

Najbolji odgovor od noord3v 2 February 2017, 20:41

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 3
Ja ga nisam kupio u VIPu ali mene odlicno posluzi napuni telefon brzo a mozes ga napuniti skoro dva puta. Za tu cijenu je super, doduse ja sam ga platio 27 eura ali vrijedi spasio me dosta puta.
Hvala puno! 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ovisi koja ti je jačina baterije koju puniš. To stvarno nije neka snaga, ni jedan put ne ne možeš napuniti cijelu, al za prvu ruku u džepu ok. Ja ipak već dugo je gledam ništa manje od 10000mAh. Imaš ih za već od stotinjak kn, a s njom sigurno možeš bar 2 puta napuniti mobitel od 0-100%, a poslužit će i za bilo koji drugi uređaj.
Ehh da ste mi prije odgovorili... Kupila sam ju i razocarala se...
Razina korisnika 7
Bedž +3
😕 žao mi je... Ovaj tjedan nisam imala vremena za forum 😞 danas tek nadoknađujem propušteno...
Nije to loše imat u torbici ili džepu napunjeno za hitne slučajeve dok se dođe doma ili do utičnice, ali svakako nije dovoljno snažno za pravo punjenje. Poslužit će da uspori pražnjenje ili napuni par desetaka posto.
Razina korisnika 3
Neznam o čemu vi pričate ali meni odlicno sluzi i nisam niti sekunde pozalio ni centa sto sam dao.

Pa ja S7 napunim jednom cijelu bateriju i drugi put dode do nekih 17%
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ili imaš jaču iste marke pa ti je promaklo ili lažeš sam sebe. 3000 mAh možeš jedan ipo put napunit sa manje od 2600mAh (jer nikad nije iskoristiv puni kapacitet) samo čarolijom 😉 otkrij mi molim te po kojem to principu radi...
Razina korisnika 3
Bas sam sada isao gledati pise 5200 mAh... moja greska 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Tako već drži vodu ?

Odgovori