Riješeno

xplore tv

  • 13 October 2021
  • 13 odgovora
  • 1362 pregleda

pokušavam gledati sadržaj Xplore tv go preko mobitela na tv ekranu. Koristim Chromecast. Stara xplore tv aplikacija je radila bez problema. S novom aplikacijama dobijem projekciju početne stranice Xplore tv go na tv ekranu no prilikom odabira na primjer serije javlja se greška ....

icon

Najbolji odgovor od A1_Damir 2 November 2021, 11:44

Pogledaj original

Odgovora 13

Razina korisnika 4
Bedž +3

Još uvijek isti problem? Ako da, kakva greška se javlja, ima li neki opis, ili kod naveden?

Rade li drugi streamovi ako se sa istog mobitela projiciraju na taj chromecast?

Hvala Pero357  na odgovoru. Mogu gledati YouTube,  Netflix pa čak i stariju aplikaciju XploreTV (još...). Kad strimam novu aplikaciju XploreTV:GO dobijem naslovnicu i kad odaberem seriju dobijem grešku. Priložene fotke. Ako strimam s laptopa na isti chromecast onda funkcionira...

Razina korisnika 4
Bedž +3

Sry, nemam ideju.

Prijedlog - pokušat sa još nekog drugog mobitela/tableta projicirati na chromecast xplore tv go, pa ako je i tako isto pokupiti verzije aplikacije, oznake modela i verzije firmwarea svih uključenih uređaja i to formalno prijaviti službi za korisnike (možda najbolje mailom, odmah im onda i priložiti fotke).

Razina korisnika 7
Bedž +3

Isprobao sam exploretv sa Samsung mob na Samsung tv i radi... također sa Samsung mob na tv preko Mirascreena i radi. U početku sam mislio da je neka zaštita zbog autorskih prava ali nije. Probao resetirati chromecast?

Resetirao chromecast, na žalost nema promjene. Prijavit ću službi za korisnike. Hvala svima na sugestijama!

Razina korisnika 7
Bedž +3

A jesi probao s nekog drugog mobitela ili tableta exploretv na chromecast? Možda je do mobitela, možda do codeca na tom mobitelu. Rade li screenanje nekog programa u SD rezoluciji na chromecastu, možda ne prikazuje HD rezoluciju. Treba istraživati. :)

Razina korisnika 5
Bedž +2

Prvo sam htjeo se pohvaliti da meni radi i zapravo radi na starom Cromecastu, danas kupim novi V3 i vidi vraga dobijam istu grešku.

 

Ako netko nađe riješenje neka javi.

evo meni će biti zadovoljstvo blagosloviti gornje navode, kako od prvog dana pojave ove nove fensi-šmensi aplikacije, chromecast postaje mrtav konj.

 

  • na staroj aplikaciji nikada nikakav problemčić
  • sa novom ne trza..ili strima na tv po 10 minuta i adio
  • isprobano sa dva mobitela i jednog tableta
  • svi ostali servisi uredno rade na chromecastu

Eto… vjerojatno netko na onoj Austrijskoj čuki , gdje im je smještena sva iptv infrastruktura, mora mišem kliknut neku kvačicu.

Do tada, nastavimo kmečat i castat Netflixe, Tube , te ostale blagodati strimanja na tv koje rade normalno.

Bedž

Pozdrav,

Kao što je Pero357 naveo:

‘’Prijedlog - pokušat sa još nekog drugog mobitela/tableta projicirati na chromecast xplore tv go, pa ako je i tako isto pokupiti verzije aplikacije, oznake modela i verzije firmwarea svih uključenih uređaja i to formalno prijaviti službi za korisnike (možda najbolje mailom, odmah im onda i priložiti fotke).’’

 

Ukoliko naiđete na poteškoće sa korištenjem aplikacije. Molimo Vas da nam se javite u službu za korisnike sa bitnim podacima, poput modela uređaja, verzija aplikacija, firmwarea.

 

Razina korisnika 4

Prepaid korisnici mogu isprobati uslugu 1mj. besplatno.Sada radi i CC.

za sada chromecast radi uredno.

ljudi...nećemo sami sebe lagat.

makar ja tehnički potkovan, nikada neću nasrnuti na uslugu, ako se debelo ne uvjerim da je tehnički propust operatera.

 

kada oduzmemo one floskule “probaj na drugom uređaju” i slične limunade od savjeta… ciljano treba tražiti tehnički dio infrastrukture da “ispegla” uslugu.

za sada je sve 5 oko chromecasta.  evo cijeli dan sa tableta strimam na tv.

 

al pazi sad dalje...bugova uvijek ima.

evo recimo...ovu sitnicu vjerojatno nitko iz tehnike nije primjetio, a rješiva je sa dva klika mišem.

često stavim na snimalicu neke emisije.

program bbc earth. uredno snimi...ali kasnije snimak gledaš sa makedonskim titlovima.

to se zove aljkavost.

a korisnik mora probiti 17 prepreka do tehničara koji će na serveru kliknut dvaput mišem.

 

srdačan pozdrav do sljedećeg buga.

Razina korisnika 2
Bedž +2

U koliko imaš smart tv i smart phone noviji model možeš jedostavno sliku i ton za mobitela preseliti na tv preko opcije zrcanje zaslona ili opcija smart view  tom opcijom doslovne preneses i sliku i ton sa mobitela na tv.

Razina korisnika 4
Bedž +1

Bit će da je gotova podrška za taj (vjerojatno stariji) model Samsunga. Meni se to dogodilo sa dosta aplikacija sa Samsung storea.

Odgovori