VIPsat TV i OSTALE SATELITSKE TEME PRICAONICA

  • 3 January 2017
  • 14 odgovora
  • 4638 pregleda

Razina korisnika 5
Cool :)

Nego @dona znaš možda kako na maxsat kaon receiveru ukucati frekvenciju?

Da li je uopće moguće?

Odgovora 14

Razina korisnika 6
Bedž +3
Ne znam, imam modul sa karticom od Max tv-a, vjerojatno postoji mogucnost jedino ako nisu blokirali u sw-u
ali su zaboravili blokirati snimanje na HDD, to ti je ipak bitnije 🙂
Razina korisnika 5
Čini mi se da nema tu mogućnost, a agenti naravno nemaju pojma uopće niti što ih pitam jer to nije dio standardne ponude koju nude.

Što se tiče snimanja na HDD ili USB tu griješiš, to je dio standardne ponude i čak to i reklamiraju na svojim stranicama, besplatno snimanje na HDD.

Ali snimanje programskih sadržaja na HDD na Kaon receiveru je moguće, ali je reprodukcija (gledanje) moguće sam preko istog tog receivera.
Nije moguće usb ili hdd iz receivera gledati na računalu, računalo taj disk niti vidi, niti prepoznaje kad ga spojiš. Pričam o maxtv satu da ne bude zabune.
Razina korisnika 6
Bedž +3
koliko je meni poznato HBO ne bi smjelo ici snimanje
a sad sto se ne moze skiniti sadrzaj.... to je druga prica, moras se malo namuciti 😃
Razina korisnika 5

Može ići.
Ionako možeš gledati samo na tom istom receiveru, kao da imaš HBO on demand 😃 kad snimiš naravno.

Evo pogledaj
Razina korisnika 5
[quote=Dona]@Gorlock


žuta tipka (uređivanje/dodavanje/izbrisati)

Ne, prije je bilo moguće, sada žuta tipka ne reagira, ne radi, kao da nisam ništa stisnuo.

Svjedeno hvala.
Razina korisnika 5
Upravo si to i učinio ti.

Korisnici maxtvSat usluge imaju iste Kaon receivere i mogućnost ukucavanja istih frekvencija FTA kanala.

Prije je to bilo moguće na mom receiveru,više nije, pa ako netko drugi to može znači da s mojim receiverom možda nešto nije u redu, po tom pitanju, a možda je samo tipka na daljinskom u kvaru.

Stoga, ne slažem se da je offtopic.

A način na koji si mi se obratio, volio bih da mi se isto tako obratiš osobna u lice.
Razina korisnika 6
Bedž +3
@Gorlock

ID mreze mora biti "SVE" , a ne "Max TV"
probaj radi li sada ?
Razina korisnika 5



Nema opcije"SVE"

Probao sam sve, no ne isključujem mogućnost da sam nešto krivo postavio.

Čini mi se da su sve frekvencije sistemski ukucane i kad idem na pretraživanje frekvencije za pink tv programe ne pronalazi ništa.

Pogledaj
Razina korisnika 5
Tipkam i lijepim slike s mobitela....



Razina korisnika 6
Bedž +3
znaci pod ID mreze ima jedino HT ili MAXtv, jesi probao pomicati ?
Razina korisnika 5
Da, tak je....

Pomicanjem lijevo/desno jedina opcija je HT ili Maxtv, niti jedna ne daje željeni rezultat.

Pomicanje prema dolje u ovom izborniku nije moguće.
Žuta tipka ne reagira, provjerio sam daljinski je ispravan, odašilje signal ali nema funkcije.

Ne znam da li možda nešto u postavkama treba promijeniti, mislim da ne.
Čini mi se da su onemogućili.

Kao što vidiš na slici kad odaberem željenu frekvenciju rezultat pretrage je nula.

Jedino automatskom pretragom pronađe 299 kanala sveukupno i to je to. Možda je ograničen broj kanala, ne znam?
Razina korisnika 6
Bedž +3
probaj neku drugu frekvenciju, mozda ova ima blokadu posto je program inace kodiran
Razina korisnika 5
Niti jednu frekvenciju na Eutelsatu nije moguće dodati.

Na Astri je moguće dodati frekvenciju radi žuta tipka 🙂 upišem frekvenciju ali rezultat pretrage je nula.

Hot Bird trenutno nema signala.

Očito su nešto blokirali.... :(

Ponovnom pretragom iako sam na Astri ukucao nove frekvencije, rezultat je opet 299 kanala.

Ma nema veze, ima ih i ovako dovoljno.

VipSat tv Kaon receiver po ovoj opciji ima prednost 🙂
Razina korisnika 5
VIP Sat tv pričaonica je prazna, nema forumaša, pitam se ima li uopće još korisnika i koliko ih je ?

Bio sam valjda prvi u svom gradu koji je postao pretplatnik VIP sat tv-a, a zasigurno prvi sa dva receivera.
Odavno mi je istekla U.O. odavno sam vratio drugi receiver..... čini mi se da je došlo vrijeme i da se pozdravim sa Vip-om u potpunosti.

Bilo je to lijepo razdbolje u početku, pravo osjveženje na hrvatskom tržištu, VIP Sat tv je napravio revoluciju među satelitskim televizijama, odličan signal, odličan izbor kanala, odličan receiver......... no sve je ostalo na tome, Vip Sat ne ide u korak s vremenom, osnovni paket je nezanimljiv, dok su ostali preskupi..... odnos prema korisnicima, ali i samoj VipSat televiziji kao prema 13-estom prasetu....

Odgovori