Vip TV - Novi kanali

  • 10 January 2017
  • 159 odgovora
  • 20897 pregleda

Razina korisnika 4
  • Aktivni forumaš početnik
  • 90 odgovora
Zna li itko kad bi VIP mogao ubaciti neki novi kanal,od vipovih operatera ništa ne možeš saznati

Odgovora 159

Razina korisnika 7
Bedž +3
Ni ovdje vjerojatno ništa nećeš saznati što već ne znaš...
Razina korisnika 6
Bedž +6
Pitam se što im toliko dugo treba da konačno uvedu taj AXN sa kojime su očito već potpisali ugovor?

Osim AXN-a i AXN Spin-a koji će nadam se jednog dana doći, na VIP-u bi volio vidjeti još:

M1 Film (hrvatski filmski)
M1 Film Gold (hrvatski filmski)
Discovery DTX (strani dokumentarni sa hrvatskim titlovima, ukinuli ste Discovery World nedavno koji se svuda zamjenjuje sa DTX, ne znam zašto to nije i VIP napravio)
FilmBox grupa kanala (strani filmski i dokumentarni sa hr titlovima, ima ih na satelitu no ne i na IPTV/kablu)
FOX Movies (strani filmski sa hr titlovima, pošto su svi FOX kanali prisutni bilo bi lijepo vidjeti i ovaj)
CBS Drama (strani serijski sa hr titlovima, bio je prije pa je izbačen, ne znam zašto)
Cinestar Fantasy (hrvatski filmski)
Razina korisnika 4
Pa ovakve programe nije ni Digi tv imao...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Jirži je na ručku, nije još potpisao.

Za one koji imaju mogućnost, mogu se poslužiti trikom. Recimo prijenos tenisa počinje u 15 sati. EPG - pogledaj od početka netom iza 15 i gledate tenis dok Jirži ne smisli šta će. Isto vrijedi za TLC, Discovery...
Razina korisnika 6
Bedž +3
Slazem se, jos bih od dokumentarnih dodao

Travel HD (hr. titlovi)
H2 HD (hr. titlovi)
Dicsovery HD Showcase - u M paketu je ali treba dodati hr. titlove koji postoje na satelitu
Fine Living HD (hr. titlovi)

ali i meni su vazniji filmski 🙂
Razina korisnika 4
Slažem se sa tobom otvorije sam ovu temu ko zna možda čita neko iz vipa
Razina korisnika 4
E pa vi iz vipa ako čitate naše objave vrijeme je da ubacite nickjunior
Razina korisnika 4
I nije neki kanal da se mučim ručno pretraživati
Razina korisnika 4
Vjerojatno hoće zna li itko zašto VIP sat ne Pink paket
Razina korisnika 4
Pročitah negdi da VIP gupi 6-7kanala od sutra sretna im nova godina
Razina korisnika 4
Poštovani korisnici usluga Vipneta i B.neta, sa žaljenjem vas obavještavamo da od 1. siječnja nećete moći pratiti kanale iz portfelja Discovery Networksa, među kojima i najpoznatije: Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Investigation Discovery (ID), kao niti Eurosport 1 i Eurosport 2. Pozivamo vas da se obratite vašem operateru sa zahtjevom da navedene kanale vrate u ponudu.
Kanali iz Discovery Networks portfelja i dalje su dostupni kod drugih distributera u Hrvatskoj. Eurosport je putem platforme Eurosport Player dostupan u bilo koje vrijeme i na bilo kojem mjestu na www.eurosportplayer.com
Razina korisnika 4
Navodno od sutra idu novi kanali slični tim kanalima baš me zanima oče li biti tiltovani ili sinh. kao što su ovi bili
Razina korisnika 4
Jesam kažu dokumentarci slični tim kanalima ali kao i uvik ne znaju koji
Razina korisnika 4
Da slažem se sa tim ali moramo trpiti taj VIP zbog ugovora a ne zato što misle na svoje korisnike
Razina korisnika 4
Jeli itko zvao službu za korisnike ja jesam jučer pa su rekli danas novi kanali ali čini se da su nas opet zeznili
Razina korisnika 4
Ovaj 29 i 35 nisu tiltovani pa nikakve koristi od njih
Razina korisnika 4
Da jaki su
Razina korisnika 4
@Dona Prijavljeno kolegama 🙂
Razina korisnika 4
Koju poruku poslati, kome???

Vip se odluči dodati nove programe i svi sretni i veseli što su nakon 2godine sjetili se nešto pokrenuti dodali nove programe i izmjenili programsku listu, baš me zanima tko odlučuje kako će izgledati lista.

I tako nakon 5 dana što su došli novi programi, putem FB šaljem poruku da pitam zašto ne mogu gledati nove programe, oni odgovaraju svaki 24/48h, pa nisu mi dali nikakav odgovor!

Nakon takvog amaterizma, zovem SZK, tamo još i gori amaterizam vlada, nakon 18min, javlja se neki agent koji niti ne za da su došli novi programi, 5min sam mu objašnjavao o čemu se radi, ali mislio je da niti jedan program ne mogu gledati i onda opet objašnjavaj, vratim na tvorničke postavke, ponovo pretraživanje programa i opet nema slike na tim novim programima, ostavim na 1.programu kao povuče u roku 15min, ali ništa ugasio ruter 10x iz struje ali niti to nije pomoglo!

Zovem opet SZK, i nakon 13min čekanja ovaj puta agentica se javlja, opet sve objasni niti ona ne zna da su dodani novi programi, treba joj broj kartice, pa sam joj objasnio što sam do sada sve napravio ali programi nisu proradili, i sad čekam da me netko od tehničara ili tko već nazove...

Stvarno sramota od Vipa što sve čine svojim korisnicima i koliko ja još moram čekati da konačno gledam nove programe, ja uredno plaćam svoje račune! Ovo ču kopirati i poslati udrugama za zaštitu potrošača, a koliko vidim napokon je krenio potrošački kod na htv-u, a oni baš vole ovakve teme, i još kad im napišem i za homebox kako i tu lažete i varate!
Razina korisnika 4
Ljudi Vam dolaze na druge sat platforme Vi ništa ne poduzimate, ili se čeka proljeće kada se probudite nakon zimskoga sna,??

Više HD programa se nalazi na fta programima sa tri satelita nego što vi nudite u osnovnom i proširenom paketu.

Kada ste zadnji puta puta malo i pregledali fta listu, na 520 i 521 hayat folk i hayat music ne rade ali nisu ni kodirani
pola programa ne radi, sigurno Vas to toliko i ne zanim.

SRAMOTA za cijelokupno stanje na Vip sat-u!
Razina korisnika 4
Pojavio se i Hrt 5, trenutno test slika


10720 H 27500
Razina korisnika 4
Ima samo trebaš ručno pretražiti statelit!
Razina korisnika 4
Pa jesi i ti aužurirao, a.k.a. restartao prijamnik?
I zašto misliš da forumaši dobiju info prije šire javnosti? 😃
Bok @Dona

nažalost rješavanje poteškoće sa titlovima na navedenom kanalu se zakompliciralo i dalje radimo na tome .
Čim dobijemo nove informacije javimo.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pa na VIP stranici, reklamama i ovdje... Al ne unaprijed nego točno onda kad nešto promijene dodaju, kao i dosad... Al to nije ono što on traži...

Odgovori