Vip sat tv vs Total tv

  • 28 December 2016
  • 14 odgovora
  • 9302 pregleda

Razina korisnika 1
  • Aktivni forumaš početnik
  • 26 odgovora
Što kažete na to da Total tv ima u osnovnom paketu duplo više programa ( http://totaltv.tv/hr/Televizija/TV-Paketi ) od Vip-a za istu cijenu? Mogu li se Total i Vip uopće uspoređivati ili je Total totalno pregazio Vip glede kvalitete paketa i cijene?

Odgovora 14

Razina korisnika 6
Bedž +3
Treba biti hrabar i potpisati ugovor sa Total tv, korisnici koji su nakon 2 god. zeljeli raskiniti ugovor su prozivljavali agonije
Razina korisnika 1
Ne vidim ni potrebe za raskidanjem kad su najbolji, a valjda smo i pravna država pa ugovoreno na kraju bude i ispoštovano. A u biti, nakon 2 godine nije ni raskidanje, nego je istek ugovora.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Korisnicima su slali racune za navodno opremu koju nisu vratili preko 3.000 kuna, tu je bilo ovrha ....
Razina korisnika 5
Total je ukratko totalno smeće, po pitanju kvalitete prijema signala i odnosu prema korisnicima, takvima treba zabraniti rad.

Po pitanju satelitske tv jedino dobro za usporedbu su Maxtv Sat i VipSat tv.

Na početku je VipSat bio bolji i najbolji u HR, ali izgubio je utrku sa HT-om.

Evo upravo, žena i kćer briju na neki film jedva mi dozvolile da uslikam 😃
p.s. naravno slikano je Lumiom 830 :)



slikano doslovno u pokretu, uz uzvike "makni se ispred tv-a" 😃

I bitno za naglasiti vrijeme oblačno.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Kad raskines ugovor korisnici su Total tv opremu morali slati postom na njihovu adresu u Zagrebu, naravno postarina za slanje opreme je bila na racun korisnika
VIP i HT imaju organiziran prikup opreme dolaskom na adresu korisnika i korisnik dobije potvrdu da je vratio opremu
Razina korisnika 1
Znam nekoliko ljudi koji imaju Total satelitsku tv i nitko od njih nema problema sa prijemom signala. Mene zanima kako to Total tv može imati tolike programe u osnovnom paketu, a Vip ne može ni pola od toga. zanima me logično objašnjenje te činjenice.
Razina korisnika 5
Sorry ali baš si dosadan.

Uzmi si Total i uživaj.

Može jer se radi o drugom operateru, VIP ne može i dobro.

Barem je satelitsku jednostavno odabrati, uzmeš od bilo kojeg operatera, niti jedan ne ovisi o infrastrukturi.

I ja kao i @dona imam VIP i Max, da je VIP bio dobar kao na početku imao bi oba receivera od VIP-a, kao nekada, ovako je kako je....

Imaš izbor pa biraj.
Razina korisnika 1
Gorlock, probaj se služiti argumentima umjesto djetinjastim laprdanjem. Ako sam ti dosadan ne klikaj ovu temu i ignoriraj me na ostalima. Jednostavno.
Svaki razuman pružatelj određene usluge se komparira sa konkurencijom i nastoji joj parirati, a na korisnicima je da postavljaju pitanja o onome što ih zanima, za to je vjerojatno i predviđen ovaj forum.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Sto se signala tice tu je Gorlock upravu, Total tv ima najlosiji signal od ova 3 operatera
Sad ne znam tocno koji su to sve programi u ponudi Total tv-a ali kako sam cuo pustaju i neke programe za koje nemaju prava na teritoriju hr., VIP I HT se pridrzavaju zakona u tom dijelu
Razina korisnika 1
To je već konkretan odgovor, hvala Dona. Ne znam što onda rade regulatorna tijela, ako im se dopušta emitiranje kanala na koje nemaju pravo.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Znam da su prije servis u slucaju kvara naplacivali korisnicima, kod vip- i ht-a imas besplatan servis u slucaju bilo kojeg kvara osim ako sam ne izazoves kvar (demontiras antenu, odsjeces kabel ...), a i tu su kolliko znam idu u vipu u korist korisnika
Sto se servisera VIP-a i pomoci na vip forumu mislim da ti i @Gorlock moze potvrditi da je zadovoljan
Razina korisnika 5
Što se tiče servisa u pravilu ovisi o serviseru/monteru... ali....

VIP i HT za područje Slavonije imaju ovlaštenog servisera koji je maestralan, kad on jednom dođe i poštima antenu problema više nema. Baš ako je neko super jako nevrijeme... može doćoi do problema....
I da servisi se ne naplaćuju korisnicima usluge.

A što se tiče kmečanja o širini kanala na Totalu rekao sam sve i ne planiram trošiti svoje vrijeme na Total.

Tko ne vjeruje neka si uzme Total i neka uživa.
Razina korisnika 6
Bedž +4
Što se tiče Totala, koristio sam ga. Sredili su malo to oko povrata opreme valjda zbog velike buke u medijima. Od mene su trazili samo da im pošaljem prijemnik, daljinski i kabal poštom. Tanjur ne treba. Izdali su čak i potvrdu, ali svejedno oprezno treba s njima. Signal im je takav kakav je i slika pomalo čudna na nekim kanalima. Služba za korisnike je najgora s kojom sam ikada imao posla. Teško ih je dobiti, a kada se jave neljubazni su, i na sve načine te pokušavaju otkantat tako da moli Boga da ti ništa ne krepa. U svakom slučaju firma s kojom ne bih više htio imati posla.
Vip sat nisam isprobavao.
Razina korisnika 6
Bedž +3
Arena Sport dosla u Total tv BiH

Odgovori