Riješeno

sk Hd satelit?

  • 4 November 2019
  • 8 odgovora
  • 477 pregleda

 

Jel moguce da nemate i da nece dolaziti u SPORT KLUB U HD-u? Total tv ima sk u HD-u vi nemate. “Najbolja mreža”. Sramota

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 9 November 2019, 20:00

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 7
Bedž +4

Neće ni imati !!!!!!! Zato ja već dvije godine imam Total-tv

Politika Uprave A1 je da ne ulaže u nove usluge i da iritira korisnike tim stavom.

E-sim, CAM+, SAT programi,...nama je to nevjerojatno, ali uživaju provocirati lošom neprofosionalnom korisničkom službom, ne educiranim terenskim prodavačima i šlagom na tortu HOMEBOX-om.

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav Aldin993,

žao mi je zbog tvojeg nezadovoljstva.

U ovom trenutku nemamo SK programe u HD-u na satelitskoj usluzi, ne ne bih mogla reći da neće dolaziti.

Nećete imati jer ste škrti platiti da vam puste signal,a imate najvise korisnika u Hr. SD SIGNAL BOŽE DRAGI, 4k i 8k dolazi vi nemate ni HD kamoli FULL HD. 

20 Kn extra mjesečno naplaćuju za unapređenje….

Razina korisnika 4
Bedž +3

@Aldin993 SAT TV usluga trenutno nema SK programe u HD-u, no nije samo satelitska usluga kod nas dostupna. Možda da razmisliš o TV usluzi putem nešto drugačije infrastrukture (parica/kabel/optika) unutar koje imaš željene programe u HD rezoluciji? 
@Zefo Naknada o kojoj govoriš ne odnosi se na SAT TV uslugu.

@Aldin993 SAT TV usluga trenutno nema SK programe u HD-u, no nije samo satelitska usluga kod nas dostupna. Možda da razmisliš o TV usluzi putem nešto drugačije infrastrukture (parica/kabel/optika) unutar koje imaš željene programe u HD rezoluciji? 
@Zefo Naknada o kojoj govoriš ne odnosi se na SAT TV uslugu.

Pametuješ bezveze, trio paket ima isto tako TV paket za tvoju informaciju.

Ponuda se 28 mjeseci nije pomaknula.

@Aldin993 SAT TV usluga trenutno nema SK programe u HD-u, no nije samo satelitska usluga kod nas dostupna. Možda da razmisliš o TV usluzi putem nešto drugačije infrastrukture (parica/kabel/optika) unutar koje imaš željene programe u HD rezoluciji? 
@Zefo Naknada o kojoj govoriš ne odnosi se na SAT TV uslugu.

Znam da nije jer imam 6 usluga kod vas i znam tocno sto imate. Parica/kabel/optika je nemoguca jer vrti 3 mbps na ovom podrucju ZAGREBA,a za digitalnu tv treba imati najmanje 5 mbps,za ostalo da ne pricam. Nebi bili na ovoj temi da je to dostupno,tako da razmislio sam odavno o tome. Jednostavno mozete imati ali ne želite jer vas nije briga toliko za SAT TV. 

Odgovori