Riješeno

nema signala

  • 1 March 2019
  • 27 odgovora
  • 10955 pregleda

kako da rijesim problem sa satelitskom televizijom cijeli dan mi izbacuje nema signala... vraceno na tvornicke postavke,sad mi ne neđe ni jedan kanal pri novom pretrazivanju
icon

Najbolji odgovor od A1_Darija 5 March 2019, 09:33

Pogledaj original

Odgovora 27

Pozdrav,
nazovi u Službu za korisnike na 0800091091, da kreiraju radni nalog za izlazak servisera
Pozdrav,
nazovi u Službu za korisnike na 0800091091, da kreiraju radni nalog za izlazak servisera


ma jesam al boli njih jel ja imam sta sad gledat na tv-u
njih docekat.....
ja sam vec svima svojima rekla tko je htjeo vip da ga ne uzimaju.... likovi moj tanjur za satelitsku stavili susjedu na stender
komedija
Razina korisnika 4
Bedž +4
Tcom, vip.. sve je to isto i svi su takvi u komunikaciji
Razina korisnika 7
Bedž +3
Jel puhao neki jači vjetar? Pomakla ti se antena i zato nema signala a i ne nađe pretraživanjem. Sve ovisi o lokaciji i dostupnosti servisera ali da, treba imati živaca...
kako da znam prema gdje je treba zakrenuti dok oni ne dođu
iz osijela sam i nemoguce da nemaju servisera u centru grada
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne možeš to sama, nije to "otprilike". 😉
Pozdrav inessedlic, za prijavu poteškoće sa Satelitskom bi mi trebao tvoj OIB i kontakt broj pa ću proslijediti da te kontaktiraju kolege tehničari. Hvala ti.
Pozdrav inessedlic, za prijavu poteškoće sa Satelitskom bi mi trebao tvoj OIB i kontakt broj pa ću proslijediti da te kontaktiraju kolege tehničari. Hvala ti.

Pozdrav inessedlic, za prijavu poteškoće sa Satelitskom bi mi trebao tvoj OIB i kontakt broj pa ću proslijediti da te kontaktiraju kolege tehničari. Hvala ti.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Nece te oni tu nazvat, moras maknuti brojeve mobitela
zasto bih morala maknut
Razina korisnika 4
Bedž +4
Jer zbog sigurnosti se ne smiju stavljati osobne info, a i rekao sam već, nece te od tu nazvati jer ti moras njih
Jer zbog sigurnosti se ne smiju stavljati osobne info, a i rekao sam već, nece te od tu nazvati jer ti moras njih
ma njih se nazvalo jos u petak
Razina korisnika 4
Bedž +4
Ako ti tamo nisu rijesili, nema ti druge nego slati poruku na moj a1 "digitalnom tehnicaru". Odgovor se dobije u roku 2 dana. Bolje to nego čekat 15 dana na mailu zar ne?😉
Razina korisnika 4
Bedž +4
Odnosno krivo sam se izrazio, to nije digitalni tehnicar vec se nekako drukcije zove, uglavnom ima nekakva opcija za slanje poruke.


Pozdrav inessedlic, za prijavu poteškoće sa Satelitskom bi mi trebao tvoj OIB i kontakt broj pa ću proslijediti da te kontaktiraju kolege tehničari. Hvala ti.



Bok @inessedlic,

obrisala sam tvoje podatke radi zaštite tvoje privatnosti. Molim te da nam ih pošalješ OVDJE kako bi ti sve dodatno provjerili.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Ponekad pomislim jesu li ovi moderatori stvarni ili samo automatizirani strojevi
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Remko1 - ja ne znam što ti nije jasno. Dakle, @A1_Darija je obrisala podatke iz razloga zaštite privatnosti forumašice. Dakle, htjela je zaštiti identitet forumašice koja ionako ima kao nick svoje ime i prezime ali prije nego je zaštitila istu, zaboravila je prepisati podatke koji su itekako bili vidljivi pa dodatno moli da joj se pošalju u inbox. 😃 😃 :D

Lud-zbunjen-nenormalan. A da odemo mi poštelat tu antenu? 😃
Razina korisnika 4
Bedž +4
😂 ma istina, nego meni je to sumnja zato što je skoro svaki odgovor od strane moderatora isti-podaci u inbox ili ako je potrebno-obrisati osobne podatke... lol stvarno više onda ne vidim da li postoji razlog moderatora
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Remko1 - Ne postoji uopće razlog foruma ali odgovorni ga i dalje održavaju na aparatima iz ne znam kojeg razloga. Ono što je nekad bilo i što je Puljac forsao da zaživi, nikada nije. Na web stranici na svakom čošku iskače "pitaj na forumu" i onda se ljudi u gluho doba noći istresu. Što je najbolje, ništa se niti ne editira pa kad netko donosi odluku na koju će mrežu, prvo vidi gluparije i pljuvačinu. Ostali provideri nemaju svoj forum iz istog razloga, nema tko odreagirati a postoje drugi oblici za komunikaciju i prigovore. Ne znam više što me drži ovdje... 🙄
Razina korisnika 4
Bedž +4
Šteta što Puljac više nije "gazda", ja nisam ni došao u njegovo vrijeme siguran sam da je super bio, a što je onda bilo s njim? A za ovo ajmo lijepo na satelitski forum😂
Razina korisnika 7
Bedž +3
A nije Puljac bio gazda, bio je admin foruma ali sa željom da se posloži sve kako treba za što baš i nije bilo razumijevanja nadležnih. Bilo je barem forumskih i neforumskih druženja. Trenutno ga je život odveo malo preko granice.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Žao mi je zbog Puljca iako ga ni ne poznam😥 kad su onda prestala druženja?
Neka nama trojici prepuste forum pa da vidiš😂

Odgovori