Riješeno

Kartica za gledanje preko satelita

  • 3 August 2018
  • 14 odgovora
  • 5560 pregleda

Poštovani,
Zanima me postoji li mogućnost kupovine kartice za gledanje paketa vaših programa preko satelita, pošto posjedujem vlastiti reciever i antenu?
icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 4 August 2018, 09:02

Pogledaj original

Odgovora 14

Razina korisnika 7
Bedž +3
ViP za to nikad nije imao sluha i sumnjam da se išta promijenilo. HT je to riješio uparivanjem CI+ CAM modula i kartice ali i to je upitno jer ne garantiraju da će raditi na baš svim uređajima.
ViP za to nikad nije imao sluha i sumnjam da se išta promijenilo. HT je to riješio uparivanjem CI+ CAM modula i kartice ali i to je upitno jer ne garantiraju da će raditi na baš svim uređajima.

...a evo vidjet ćemo. Čekam nekakav službeni odgovor. Inače imam i HT ovu karticu i taj CI+ modul. Na mojem recieveru funkcionira odlično. Ističe mi uskoro valjanost njihove kartice i modula, pa me zanima eventualno prebacivanje na VIP kada bi postojala ista opcija kao i kod HT...zbog lige prvaka najviše 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja planiram uzet HT modul pa mi nitko ne zna reći jel radi u Dreambox 525 HD osim tih par navedenih modela koje su probali. Navodno ima problema sa programima koji koriste više vrsta kodiranja (symulcript) pa smrzne, kocka.

A VIP nikad nije radio na modulu ali svakako očekujem službeni negativni odgovor. 🙂
Za Dreambox 525 HD ne znam, ali znam da radi bez problema na AB Cryptobox 650HD...ja ga imam :-)
...a dobar je i za one stvari o kojima se ne smije pričati po forumima 🆒
Razina korisnika 3
Bedž +3
Bok dalton181293,

ugovaranjem naših usluga dobivaš i opremu za korištenje istih, budući da ne možemo pružiti tehničku podršku za opremu koja nije u našem vlasništvu. 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Kraće rečeno, nemamo CI+ modul u ponudi i nema guranja kartice gdje ti želiš. :D

Iako danas skoro svaki tv ima CI slot i dvb-sat-cable tuner u sebi, džaba to.
Velika molba moderatorima::: Dajte apelirajte kod VIP-a da seviše uvede CI modul za satelitsku televiziju!!!!!!!!!!
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne nadaj se... kad nisu reagirali na apele u zadnjih 5 godina, onda teško da sad hoće...
Razina korisnika 7
Bedž +3
CI+ modul se mogao dobiti na baš jače inzistiranje, ne znam kako je sada stanje. HT ima još neke zalihe modula i to kad prodaju, imat će samo reaktivacije kartica jer im je nabavka modula neisplativa (skupa). Tako da sumnjam da će biti modula u ponudi.
Ništa od toga, nezanima ih e-sim, a kamoli ci+ modul.
Razina korisnika 6
Bedž +4
Tu nema ekonomske isplativosti 😃
CI+ modul se mogao dobiti na baš jače inzistiranje, ne znam kako je sada stanje. HT ima još neke zalihe modula i to kad prodaju, imat će samo reaktivacije kartica jer im je nabavka modula neisplativa (skupa). Tako da sumnjam da će biti modula u ponudi.

čuo sam i ja priču za to inzistiranje... al neznam na koji način se to TREBA INZISTIRATI?
i nije nitko konkretno potvrdio primitak istog...
Ništa od toga, nezanima ih e-sim, a kamoli ci+ modul.

eSIM - CAM= A1

Teorija iz matematike stara preko godinu dana.

Homebox je usluga, kao alternativa ovoj nepoznanici.:joy:

Odgovori