HRT pretplata

  • 5 February 2021
  • 1 odgovor
  • 1022 pregleda

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav…

Odlučio sam se da 0okrenem raspravu o temikoja meužasno živcira.

Do kad če nas Hrvatska radio televizija i uhljebi u saborskim klupama prisiljavat da na plačanje rtv pristojbe.

Moje mišljenje je da to s*ra**e od tog zakona trevpba ukinut.

Zašto da plačam nešto što ne koristim.  To je kao da pkačam svaki mjesec  preplatu za recimo Netflix a nikad ništa ne gledam na toj platformi niti imam otvorer korisnički račun  tamo

Zašto ako plačam tv sat ili ip u a1 ili bilo kojem drugom telekom operateru moram još 80kn hrt-u.

 

Ja osobno sam programirao sat tv  po programima da mi je Nova tv  na br.1 , N1 na br2 , z1 na br 3 rtl 1 i 2 na br 4 i 5 rtl living nabr.6 i da dalje ne nabrajam.

A hrt mi je tek na 41 do 45 hrt 1,2,3,4 i hrtint .

Postoje hrt kartice pa ko voli nek izvoli svi smoviše manje korisnici tv usluge preko telekom operatera pa neka  hakom naloži da seuvrsti hrt paket 0a ko želi gledat hrt neka plati hrt paket 80kn, a ne da svi moraju pkatiti nebitnogledal njihoveprograme ili he gledali.

 

Nova tv i N1 imaju daleko boljiinformativni program a za sve drugo postoje specijalizirani programi od filmskih glazbenih dokumetarnih dječijih itd.

 

Stop haraču zvanom rtv pristojba


Odgovora 1

Razina korisnika 4
Bedž +1

RTV pristojba nije nikakva pretplata, nego “porez” na sve uređaje na kojima možeš gledati i slušati TV i radio program. Gotovo ga imaju sve zemlje i bespredmetno je o tome raspravljati, posebice ovdje, jer A1 nema baš nikakve veze sa RTV pristojbom.

Odgovori