Riješeno

Extra tv

  • 10 February 2019
  • 8 odgovora
  • 6299 pregleda

Razina korisnika 2
Bedž +2
U hrvatskoj je vec neko vrijeme prisutan novi radiski i televiziski kanal . Natavno raski se kako se vidi iz nalova o radio postaji ExtraFM i tv kanalu ExtraTV.
ExtraTV je dostupan u sklopu osnovnog paketa A1 TVa dok na A1 satelitskoj ga nema
Može li A1 navedeni kanal uvrstiti u osnovni paketA1 satelitske televizije.
U koliko nije moguće kanal uvrstiti u osnovni paket satelitske televizije onda bi mogli barem kanal ubaciti u A1 Xplore tv
UXplore tv aplikaci ima radio ExtraFM a nema ExtraTVa
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 11 February 2019, 04:54

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 7
Bedž +3
Koliko mi je poznato, zasad samo iptv i kabel, ne odašilje preko satelita pa teško da je do A1. A glede Xplorea, očigledno ga ne smatraju dovoljno traženim i atraktivnim pa ga nema. 😃
Razina korisnika 2
Bedž +2
Na xploreu ima extra fm ali nema ectra tv
Razina korisnika 2
Bedž +2
E ovako sto se tiče Extra Tva
Kako nisam uspio doći do tog kanala ni na jednoj a1 platformi koja nudi tv ni satelitska tv i Xplore tv , nsnašao sam se na drugi način.
Jednostavno sam Odjavio uslugu Xplore Tv i umjesto njega uzeo sam Max TV ToGo .
Kako je moguće da Hrvatski telekom ima mobilnu televiziju sa tim kanalom a A1 mobilna televizija nema.
Ako se nekad A1 odluči uvesti i taj kanal rado cu aw veariti na Xplore umjesto Max TV ToGo
Razina korisnika 6
Bedž +6
A1 ima Extra TV na A1 Tv Za van (ekvivalent HT-ovom MaxTvToGo) već mjesecima.

Iako ne kužim ekipu koja ima SAT TV doslovno krcat besplatnim narodnjačkim kanalima i traži JOŠ JEDAN

Razina korisnika 2
Bedž +2
Koliko ja znam A1 tv za van zamjenjen je aplikacijom Xplore tv i na Xplore tv-u nisam imao Extra tv jedino ako su ga sad ubacili prije nekog vremena...
E ovako sto se tiče Extra Tva
Kako nisam uspio doći do tog kanala ni na jednoj a1 platformi koja nudi tv ni satelitska tv i Xplore tv , nsnašao sam se na drugi način.
Jednostavno sam Odjavio uslugu Xplore Tv i umjesto njega uzeo sam Max TV ToGo .
Kako je moguće da Hrvatski telekom ima mobilnu televiziju sa tim kanalom a A1 mobilna televizija nema.
Ako se nekad A1 odluči uvesti i taj kanal rado cu aw veariti na Xplore umjesto Max TV ToGo

Za emitiranje programa putem mobilnih platformi izdaju se posebna prava koja ne vrijede isto kao i za emitiranje putem kabla. U pravilu takva se prava rijetko kada dodjeljuju svim operaterima (HAKOM pravilo) osim u pitanju npr javnih televizija i velikih TV kuća (tipa HRT, NOVA, NATgeo i sl.) Također i sama TV kuća u ovom slučaju ExtraTv može ograničiti mogućnost da se njezin program emitira preko mobilne platforme nekog operatera što se najčešće i događa. Npr HT plati više sa pravo da jedini emitiraju program i onda ExtraTv ograniči A1 telekomu ili Iskonu npr da emitiraju njihov kanal putem OTT platformi.
Razina korisnika 2
Bedž +2
A1 ima Extra TV na A1 Tv Za van (ekvivalent HT-ovom MaxTvToGo) već mjesecima.

Iako ne kužim ekipu koja ima SAT TV doslovno krcat besplatnim narodnjačkim kanalima i traži JOŠ JEDAN


E ovako što se tiče toga što si napisao zvao sam a1 pa su mi objasnili.
A1 tv za van ne mogu imat jer ima a1 satelitsku tv . A a1 tv za van dostupan je samo za korisnike a1 rv-a koji ide preko rutera.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Krivo su ti objasnili. A1 tv za van je besplatan korisnicima A1 TV usluga preko žice (kao i u nekim drugim kombinacijama, recimo ja sam ga dobio besplatno i preko A1 TV-a i preko Bez Granica XXL mobilne tarife, znači imam dva odvojena accounta besplatno), no ostali koji žele ga koristiti mogu jednostavno kupiti tj. pretplatiti se na uslugu.

Ovdje imaš i cijene
https://www.a1.hr/privatni/televizija/tv-za-van

A1 tv za van i Xplore TV (koliko god su slične jedna drugoj u nekim stvarima) su dvije odvojene usluge, ne ih miješati. A1 Tv za van ima daleko veći izbor LIVE kanala.

Odgovori