Riješeno

Eurosport i još nešto

  • 31 December 2017
  • 175 odgovora
  • 31069 pregleda

Razina korisnika 3
Jesam li to dobro čuo,...od sutra 01.01.2018. neće biti moguće putem VIP sat usluge pratiti eurosport i još neke kanale ????
icon

Najbolji odgovor od daworin 1 January 2018, 12:50

Pogledaj original

Odgovora 175

Razina korisnika 4
Daj poštedi nas, do jučer si tako i Vip hvalio... Koliko vidim hvališ Max tv-e, a ovdje pričamo o satelitu! Razlika nebo i zemlja.
Razina korisnika 5
@Kova_sb razumijem tvoj ljutnju na VIPSat Tv i Vip općenito, ali ne i na mene.
Kada to VipSat opet bude zaslužio (iz moje perspektive) pohvaliti ću ga i možda ponovo biti njihov pretplatnik.

Za sada imam full HT rekao bih i ne mislim mijenjati ništa jer sam zadovoljan.
Pod full mislim i na tv IPTV i SAT



Evo posebno spojeno za tebe jedan pored drugog Maxtv IPTV i MaxTV Sat.

Nadalje, po pitanju poruke.

Ovo je izvorna IPTV poruka


@Dona je dodao svoj komentar na to.
A ovako izgleda Discovery MaxSat Tv-a



A što se tiče satelitske toplo preporučujem MaxTv Sat
Eurosport imaš njemački



I općenito preporučujem MaxTv IPTV jer je odličan omjerom kvalitete, kvantitete, cijene, te usluge uslijed bilo kakve vrsta tehničkih problema.

Koji je tvoj tv operater izbor @Kova_sb nakon Vip-a ?
Razina korisnika 4
Uzeo sam total!

T-com ne želim a imam i razloge, IPTV ne mogu koristiti jer sam predaleko od centrale, zbog toga sam prešao na homebox, gdje i zadnjih mjesec dana imam brzinu kao na t-comu, ai vidio sam da se plača sat oprema kod t-coma!
Zašto sam total uzeo jer još jedini ima programe koji su ostali maknuli, samo pitanje do kada!
Razina korisnika 4
Vidim iz komentara da i Max Tv ostade bez kanala kao i VIP ali ipak Max Tv je ubacije neke kvalitetnije zamjenske kanale, lagano odlazim iz vipa (mobiteli već prebačeni kod drugog operatera) čekam istek ugovora za hombox i to odjavljujem isto će biti i sa VIP sat (ne želim im plaćati penale)
Razina korisnika 5
Bedž +2
Ovo što je HT ponudio korisnicima je čisto OK, da je VIP išao istom logikom ne bi bila ovakva pobuna. Koliko vidim dali su dobre zamjenske programe i svima proširili osnovni paket za kompenzaciju za Discovery, mislim da je to fer.
Razina korisnika 4
VIP se jedino hvali sa tim nekim kanalom lige prvaka ali o tom po tom,uvalili su nam treće razredne kanale a cijena normalno ista, izdržati ću do isteka ugovora onda zbogom vip ma vidi se da VIP gubi ili ne želi ulagati u televiziju.Na satelitu postoji još bar 10 kanala sinhro ili tiltovani na hr ali to VIP ne zanima nema sluha za svoje korisnike i mislim da će ih jako puno izgubiti
Razina korisnika 6
Bedž +3
Max tv kao zamjenu ubacio:

1. Cinestar Premiere 1 - filmski
2. Cinestar Fantasy - filmski
3. PickboxTV - filmski
4. Epic Drama - filmski
5. BBC Earth - dokumentarni
6. History 2 - dokumentarni
7. Woman
Razina korisnika 6
Bedž +6
Pickbox Tv je još u 12. ubačen i nije zamjena za Discovery, a EpicDrama je dokumenarni ne filmski. Na popisu ti još fali Cinestar Premiere 2, tu su naravno još i HD verzije gotovo svih tih novih kanala. Woman je dokumentarno-lifestyle kanal, nešto poput TLC-a.
Razina korisnika 6
Bedž +3
ovdje govorimo o satelitskoj a ne iptv a ovi kanali koje sam napisao su ubaceni prije par dana, nijedan nije HD, Cinestar Premiere 2 nije na satelitu
Epic Drama je koliko vidim filmski, a tako je dobar da do sada nisam nista na njemu pogledao,u vip-u vec mjesec dana na njemu nema EPG-a, dok na max tv su stavili drugi treci dan
Razina korisnika 6
Bedž +3
Evo i EPG sa MaxTV Sat, koliko vidim same neke bezveze serije :(

Razina korisnika 5
Bedž +2
Evo update, i Povjerenstvo me otkantalo sada je na redu HAKOM, borba i dalje.
Razina korisnika 3
Koje si obrazloženje dobio?
Razina korisnika 5
Bedž +2
Ako misliš od Povjerenstva, dobio sam odbijenicu naravno, tj tko mi kriv što sam pod ugovorom.
Razina korisnika 4
Jeli samo kod mene na VIP sat na 61 kanalu nema ništa
jer se to meni čini ili je nestao kanal fox life ?
kanal koji je bio na broju 17 kojega sad nema ?
Razina korisnika 4
S današnjim danom prestao sam biti korisnik Vip sat-a!
Razina korisnika 6
Bedž +3
FOX Life radi, samo napravi automatsku pretragu kanala

Razina korisnika 4
Što je sa 61kanalom
prošljakao fox life.. pojavio se sam ujutro..
Razina korisnika 2
I kakvo je stanje sa prekidom ugovorne obveze? Nitko se ne hvali ovdje?
Razina korisnika 5
Bedž +2
Trenutno u iščekivanju odgovora od HAKOMa, baš si me podsjetio da probam provjeriti što se događa.
Razina korisnika 4
Nema od toga ništa bez plaćanja penala ko je lud da plaća penale
Razina korisnika 2
Nema od toga ništa bez plaćanja penala ko je lud da plaća penale

Ne bih rekao, znam dvoje ljudi koji su dobili raskid Ugovora, no oba su imali odvjetnike 😉
Razina korisnika 5
Bedž +2
Evo update, znam da je ovo sat-tv a ja sam iptv ali valjda je isto.

Nakon što sam prošao sve instance i završio na HAKOMu zbog ukidanja kanala javili se iz VIPa i ponudili mi djabe prošireni paket samo da odustanem na HAKOMu, ja sam na to pristao a to sam VIPu i nudio odmah na početku da se ne natežemo 4 mj.

Znači očito imamo šanse za raskid ugovora pred HAKOMom.

Odgovori