Riješeno

Eurosport i još nešto

  • 31 December 2017
  • 175 odgovora
  • 31069 pregleda

Razina korisnika 3
Jesam li to dobro čuo,...od sutra 01.01.2018. neće biti moguće putem VIP sat usluge pratiti eurosport i još neke kanale ????
icon

Najbolji odgovor od daworin 1 January 2018, 12:50

Pogledaj original

Odgovora 175

Razina korisnika 2
Dobro si čuo.
Razina korisnika 3
Koji je to štos sada...što se gubi a što dobija, naravno kada su prikačena 4 nova programa nedavno, mi “stari” pretplatnici nemamo pravo gledati iste jer za njih nemamo potpisan ugovor...ha ha ha ali sada ove koje ukidaju također ne možemo,gledati jer za njih imamo potpisan ugovor...
Bravo VIP, jer korisnik je uvijek na prvom mjestu...
Pozdrav @Vedran2210 nažalost istina je. Nakon pregovora s nakladnikom Eurosporta, nismo postigli dogovor oko uvjeta redistribucije programa, te stoga njihovi programi neće biti dostupni u našim paketima. Kako se trudimo ponuditi najkvalitetniji sadržaj na tržištu, do srpnja će biti dostupni novi sportski kanali na kojima od kolovoza krećemo s prijenosima utakmica UEFA Lige prvaka.
Razina korisnika 2
Pozdrav @Vedran2210 nažalost istina je. Nakon pregovora s nakladnikom Eurosporta, nismo postigli dogovor oko uvjeta redistribucije programa, te stoga njihovi programi neće biti dostupni u našim paketima. Kako se trudimo ponuditi najkvalitetniji sadržaj na tržištu, do srpnja će biti dostupni novi sportski kanali na kojima od kolovoza krećemo s prijenosima utakmica UEFA Lige prvaka.

Osnovni problem je što je Eurosport sportski kanal sa više različitih sportova, tako da vaša logika da ćemo imati Ligu prvaka ne stoji. Znam da je nogomet najpopularniji sport, ali ima masu ljudi koji gledaju i druge sportove ( tenis, zimske sportove, olimpijske igre..), a tu je Eurosport zakon. Zato priča da ćete ga nadomjestiti sa kanalom Lige prvaka nikako ne stoji.
Razina korisnika 6
Bedž +3
od ponoci iskljuceno 12 kanala, nije stavljena nikakva zamjena nego su "rupe" na tim programskim mjestima :(

OSNOVNI PAKET:
25. Eurosport 1
26. Eurosport 2
33. Animal Planet
34. Discovery TLC
35. Discovery Channel
46. MTV (Adria verzija prestala sa radim ali su trebali vjerojatno prebaciti na neku osnovnu verziju MTV-a, ali nista do sada 😞 )

PROSIRENI PAKET:
55. Eurosport 1 HD
61. Discowery Showcase HD
62. Animal Planet HD

DISCOVERY HD PAKET:
88. Discovery Science HD
89. Eurosport 2 HD
90 DTX HD
Razina korisnika 7
Bedž +4
Imam prošireni paket! Animal Planet nema pristupa zatim Discovery channel, pa šta je ovo?
Razina korisnika 3
Mislim da bi trebali razmisliti o zajedničkom nastupu (možda tužbi ili nečemu) kako bi zaštitili svoja prava ...
Razina korisnika 5
Mislim da bi trebali razmisliti o zajedničkom nastupu (možda tužbi ili nečemu) kako bi zaštitili svoja prava ...
0 bodova.

Operateri se štite uvjetima korištenja usluge u kojima navode da mogu bez najave mijenjati programske pakete i kanale koje oni sadrže.
Razina korisnika 3
Ok, promijenili su nedavno osnovni paket i starim pretplatnicima nisu “otvorili” nove programe jer kao nisu u ugovoru i ne daju ih, a sada ukidaju kanale i programe koji jesu u ugovoru i opet ne daju, mislim da imamo materijala ili ćemo dozvoliti da nas i dalje šišaju??
Moralno pravo svakako imamo, vjerovatno i pravo na raskid ugovora bez penalizacije, pravo na loš feedback davatelju usluge koji u stvari nije drugo do iznošenja činjenica u medije također...
Razina korisnika 2
Mislim da bi trebali razmisliti o zajedničkom nastupu (možda tužbi ili nečemu) kako bi zaštitili svoja prava ...
0 bodova.

Operateri se štite uvjetima korištenja usluge u kojima navode da mogu bez najave mijenjati programske pakete i kanale koje oni sadrže.


Ne slažem se. Imao sam sportki HD paket u kojem su bili SK HD kanali i Eurosport HD. Kad je Eurosport HD prebačen u posebni Discovery HD paket dobio sam obavijest uz račun o promijeni i da na račun toga imam 30 dana za ozkazati uslugu bez plačanja penala ako želim. Ja sam imao ugovor još godinu dana i uredno sam ga otkazao i nisam platio nikakve penale. Ne vidim zašto bi ovo bila drukčija situacija. Dapače, po meni je ista.
Razina korisnika 3
Da, ovako gledajući, kroji se programska lista isključivo po ekonomskim kriterijima, kvaliteta isporučenog sadržaja kako hardwerski tako i softwerski sukladno tome pada ili stoji u mjestu dok konkurencija ide dalje, dakle najmanje što davatelj usluga u ovom slučaju može ponuditi kao fer opciju je duboka isprika i raskid ugovorne obaveze na svoju štetu, ali nešto sam skeptičan po tom pitanju...
Razina korisnika 3
Bedž +1
Imam VIPsat od 2013. i do 19.12. imao sam bez ugovorne obveze. Da bih dobio svih 50 programa u osnovnom paketu 19.12. potpisujem novi ugovor na dvije godine. I nisu htjeli reći u VIP centru da se neki programi gase za par dana jer sigurno ne bih potpisao na dvije godine. I da stvar bude bolja od 19.12. sve do danas nisu mi uključili niti one programe koje do sada nisam imao u osnovnom paketu i zbog kojih sam potpisao novi ugovor iako su rekli da se to odrađuje u dan-dva.
Kakva šarlatanska firma!
Razina korisnika 7
Bedž +3
Problem nije vezan samo uz satelitsku televiziju nego u svim oblicima VIPtv-a (kabel, parica). Sva sreća pa stručnjaci nisu odradili svoje pa se do pokretanja novih programa može snaći tako da se na epg-u koristi opcija "pogledaj od početka", za one programe koji to imaju.
Razina korisnika 4
Nakon ovoga danas, raskidam pretplatu zbog ovih promjena. Mogao sam svašta trpiti ali da maknu programe koje pratim nema smisla!
25. Eurosport 1
26. Eurosport 2
33. Animal Planet
34. Discovery TLC
35. Discovery Channel

Sva sreća pa nisam pod ugovorom, stoga vidim Total kao alternativu Vip--a!

Šta drugo reći nego Bravo Vip Bravo, nema bolje čestitke od ovoga..
Razina korisnika 3
Također, ovo je potpuno neprofesionalno...
što vi mislite o ovim novim programima
woman wtf pa kakvi je to program ? pa sto se prikazuje na njemu ?
Razina korisnika 3
što vi mislite o ovim novim programima
kojim novim programima??? kod mene na VIP sat nema novih programa
Razina korisnika 3
Natezao sam se sa vipom mjesec dana prije nove godine jer su mi tvrdili da nemam animal i discovery showcase u prosirenom paketu da bi mi taj program ukljucili nakon natezanja i govorenja da ga nemam te napokon to napravili pred Novu Godinu..a iza nova godine ukinuli jedne od najgledanije programe bez ikakve pismene obavijesti a zakpnski su obavezni..ukinuli mi desetak programa i od tih deset Tri Hd programa...mislim da je ovo stvarno previse i vrijeme je za raskid ugovora jer. Dosta ste radili budale od nas...
Razina korisnika 3
woman wtf pa kakvi je to program ? pa sto se prikazuje na njemu ?
Woman je lifestyle kanal koji su kreirale žene s višegodišnjim iskustvom u TV industriji, za žene. Pažljivo odabran sadržaj renomiranih produkcijskih kuća i programska shema prilagođena modernim, aktivnim ženama, rezultirala jevelikim interesom i lojalnošću publike. Sadržaj Woman kanala pokriva širok izbor tematskih komponenti namijenjenih ženama od lifestyle serijala, talk show emisija, celebrity serijala, mode, ljepote, kozmetike do šopinga, uređenja interijera i eksterijera, kulinarstva, itd.
Razina korisnika 6
Bedž +3
ne vidim taj program na satelitu, u svakom slucaju bice prava zamjena za Discovery ili Eurosport 🆒
Razina korisnika 3
Sramota za Vip.....i ti velika u Vipu sam skoro 20 godina umjesto da su bolji oni sve gori...fujjj sramota a mogu jer ih stite sugavi Hrvatski zakoni...to u Austriji nebi sigurno radili uzas...mislim da je Total *Tv za njih svemirski brod sto se tice Hd programa i svega...i zato bi svi trebali ko nije zadovoljan radkinuti ugovor...sto prije..Sramite se
naravno još ništa od novih programa.. ali ak nečete pustit neke druge programe osim onih kaj najavljujete mislim stvarno.. women , doku tv , zašto ne hntv , cinestar fantasy? ne ovaj " šrot " koji najavljujete.. imate se još vremena odlučiti..
Razina korisnika 3
Baš i mene zanima koje ćemo bisere iz VIP škrinjice dobiti, ako ne bude fer igra, odoh ja iz družbe a vjerovatno neću biti jedini...
Razina korisnika 3
Problem nije vezan samo uz satelitsku televiziju nego u svim oblicima VIPtv-a (kabel, parica). Sva sreća pa stručnjaci nisu odradili svoje pa se do pokretanja novih programa može snaći tako da se na epg-u koristi opcija "pogledaj od početka", za one programe koji to imaju.

Jesi siguran da su i druge platforme u pitanju? Ja imam njihov trio preko parice i sve radi normalno...

Odgovori