Riješeno

A1 satelitska tv

  • 14 April 2019
  • 5 odgovora
  • 5639 pregleda

Imam A1 satelitsku tv,izbor programa očajan..Nit Rtl Crime,niti Fox Crime,niti Cinestar Preimiere 1 i 2..Na Max tv to sve ima,čak i pola od toga ima i Evo tv..Mislim da nakon 15godina vjernosti Vipu Odlazim.
icon

Najbolji odgovor od A1_Neven 14 April 2019, 22:35

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 2
Bedž +2

ja sam brije vremena raskinuio ugovor kad su mi ukinuli n1 i nikad više nebi televiziju a1 uzeo imam total tv i mogu snimat programe na na vanjsko hard disk sto na a1sat tvu nisam mogao imam i n1 i dosta drugih kanala …

uskoro prebacujem se na eon tv di ce mi biti još više mogučnosti kao što smu vračanje tv programa i svasta ostalog

Da, vidiš, zaboravio sam totalno na “popust” za instalaciju opreme. Hvala na brzom odgovoru! 😉

Razina korisnika 6
Bedž +6

Vjerojatno možeš-tj.samo ovaj put možeš raskinuti ugovor bez penala, ali koliko ti se isplati koristiti uslugu bez obveze, procijeni sam-koštalo bu te više nego trenutni ugovor jer buš izgubil sve pogodnosti. Ali mi se čini da ti A1 u slučaju raskida sadašnjeg ugovora, može naplatiti 500 kuna,tj.66,36 € za instalaciju opreme koju ti nisu naplatili jer si imao ugovor 😛

Pitat ću ovdje da ne otvaram novu temu:

Dobio sam obavijest o uvođenju indeksne klauzule i koliko vidim po cjeniku, ona se odnosi i na SAT TV. Je li moguće na temelju toga zatražiti raskid ugovorne obveze na SAT TV ali uslugu nastaviti koristiti i dalje (bez obveznog trajanja ugovora)?

Razina korisnika 2
Bedž +2
Programi Fox Crime, Cinestar Premiere 1 i 2 su dostupi unutar Proširenog paketa. Detaljnije informacije možeš provjeriti na linku: https://www.a1.hr/privatni/televizija/satelitska-televizija 🙂

Odgovori