Riješeno

xplore tv problem

  • 26 October 2019
  • 10 odgovora
  • 5384 pregleda

Dakle aktivirao sam xplore tv,na racunalu radi besprijekorno,na mobitelu se ne mogu ulogirati. Zvao sam sluzbu za korisnike,oni su mi potvrdili da upisujem dobru lozinku i korisnicko ime za logiranje. Izgleda da je problem sa aplikacijom. Kada odaberem prijavu preko moj a1 u xploretv aplikaciji ne otvori se nikakav novi prozor. Jel ima tko rjesenje?

icon

Najbolji odgovor od A1_Hrvatska 25 April 2020, 21:09

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 7
Bedž +3

A na mobitelu se pokušavaš ulogirati preko aplikacije ili preko web sučelja tipa chrome ili sl.? Koji mob, koja OS verzija?

 

 

Pokusavam preko aplikacije xplore tv,kada odaberem logiranje preko gmaila ili facebooka otvara mi se novi prozor,dok preko moj a1 ne otvara nista

Proradilo!!!!

Kako ti je proradilo? Imam isti problem

Azurirao sam android,nakon toga sam ponovno instalirao aplikaciju i radilo je. Neznam da li je proradila zbog toga..

A1, zašto ste mi isključili Xplore TV bez mog znanja i zahtjeva? 

Razina korisnika 7
Bedž +3

@ervin2809 - ako ne želiš par dana čekati odgovor da javiš podatke u inbox, uštedi živce i nazovi SZK jer ovdje ne smiješ objaviti javno svoje podatke i ovo nije službeni kanal za prigovore. ;)

Razina korisnika 1
Bedž +1

@ervin2809 pozdrav, kao što ti je Gogsy rekao možeš nam se javiti privatnom porukom OVDJE ili nazovi kolege na broj 0800 091 091. :) 

Odgovori