Riješeno

Xplore tv

  • 9 October 2018
  • 6 odgovora
  • 4455 pregleda

Xplore tv izbacuje player.error.default. kupio sam novi uređaj samsung galaxy a7(2018) instalirao xplore tv i ne mogu pokrenuti programe
icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 22 April 2020, 20:32

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @ervin2809,
ukoliko se A1 Xplore TV nije isključivao u međuvremenu, s nekim razlogom tebi poznatim, utoliko nema razloga da se ne može koristiti. Koristiš uslugu na nekom mobilnom broju ili uslugu plaćaš putem kreditne kartice? Ako klasično isključivanje/uključivanje ne pomaže, a plaćeni su računi i imaš internetsku vezu, onda sugeriram prijavu poteškoće našoj Tehničkoj podršci, pozivom na besplatan broj 0800 091 091.

Zašto i ja ne mogu gledati na mob xplore TV. Do sad je bilo sve ok. Sad mi piše aktiviraj uslugu, a ona je već aktivirana. 

Mislim da iz nekog razloga imaju problema sa Samung uređajima. Ja konkretno na Samsung A5 (2017) ne mogu gledati A1 za van. Aplikacija konstantno vrti, odnosno u nedogled učitava nešto, a kad odem preko browsera kaže mi Ovaj uređaj nije podržan. Ako pogledaš komentare na Google Playu za tu aplikaciju vidjet ćeš da puno ljudi koji imaju Samsung imaju isti problem.
S druge strane, nadam se da će ti to oni nekako riješiti pa javi šta je bilo.
Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav,

pošaljite nam svoje podatke (broj usluge, kontakt broj i model uređaja) u A1 Forum inbox - ovdje pa ćemo sve provjeriti.
Ista stvar.
Na tehničkoj rekli da je kod njih sve ok.
Xplore uredno radi na računalu.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Bugovita aplikacija, problem sa codecom. Vjerojatno će raditi kad malo ispeglaju. Probaj zvati SZK pa direkt tehničku.

Odgovori